Çocuklar Edukids İle Eğlenerek Öğreniyor!

0
306

Bugün sizi, özellikle de anneleri “Çocuklara verilebilecek en değerli hediye, onlarla birlikte zamanı paylaşmaktır.” diyen Edukids ile tanıştırmak istiyorum :)

EDUKIDS Eğitici Oyun Kartları ile çocuklar eğlenirken öğreniyor. Dünyanın hemen her yerinde eğitici oyun kartları (flashcards) çocukların yaratıcılığını ve gelişimini desteklemek amacıyla en başta tercih edilen oyun ve oyuncaklar arasında gösteriliyor.

Edukids Eğitici Oyun Kartları okul öncesi çocukları için konusunda uzman pedagog ve eğitimcilerin katkılarıyla tasarlanmış ve Türkiye’de üretilmiştir. Edukids, çocuklar için en değerli hediyenin onlarla birlikte ‘zamanı paylaşmak’ düşüncesiyle içimizden bir annenin
emeğiyle ortaya çıkmıştır.

Edukids’in Doğuş Hikayesi :

Bir anne, 2 yaşındaki kızı için yaşına uygun oyunlar ararken flashcards yani eğitici oyun kartlarıyla tanışır ve ‘girişimci annelik’’ macerası başlamış olur. ‘Puzzle ile eğitici kartlar birleşse nasıl olur?’ diye düşünen anne Nuran GÜR’ün titiz çalışmaları sayesinde Ekim 2010′da EDUKIDS tüm seçkin kitabevlerinde yerini aldı.

ZIT KAVRAMLAR, ALFABE İLE KELİMELER, ŞEKİLLERLE RENKLER VE HAYVANLAR,
SAYILARLA EŞLEŞTİRME, ENGLISH FLASH CARDS, HİKAYELİ YAPBOZ ve BEBEĞİMİN İLK OYUN KARTLARI ile YEDİ farklı oyunla; konusuyla hem eğlenceli hem eğitici, kalitesiyle uzun süreli oyun arkadaşı olarak, çocuklar ve ailelerle buluşmak için özenle tasarlandı.

Nerede Bulunur?

Edukids D&R,Remzi,Nezih,İnkılap,Dost,İyi Cüceler,Düşevi,Tırtıl Kids, Koza Çocuk Kitaplığı ile anne&bebek sanal marketlerinde.

Aklınızda bulunsun, çocuklar için en etkili ve eğlenceli öğrenme yolu ‘OYUN’ dur…

Edukids’e ulaşmak için;

edukids.com.tr
facebook.com/EdukidsTR
twitter.com/EdukidsTR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here