Collezione By Eda Taşpınar Plaj Koleksiyonu

1
740

Edataspinar2

Eda Taşpınar, kendi adı ile çıkardığı güneş yağından sonra. Tekrar Collezione ile ortak bir çalışma yaparak Collezione By Eda Taşpınar adında bir plaj koleksiyonu hazırladı.

Koleksiyonun lansman toplantısı  Sheraton Otel Qubbe Restoran’da koleksiyonunda esinlenildiği Los Angeles sahil kesimindeki Sunset bulvarı teması ile tanıtıldı.

Taşpınar koleksiyonu ile ilgili “Bikini, mayo, mayokini, pareo, kaftan, terlik, gözlük, plaj çantası ve renkli takıların yer aldığı koleksiyonumuz doğanın canlı renklerini, çeşitliliğini ve güzelliğini yansıtıyor. Modeller hem sezon trendlerinden ilham alıyor, hem de gençlerin kendi tarzlarına adapte edebilecekleri eğlenceli, cesur stiller ortaya çıkarıyor. Tasarladığım modellerle sanırım bu yaz plajların stil ikonu sadece ben olmayacağım.” dedi.

Ayrıca “Güneş yağını gençlerle buluşturma noktasında; Collezione’yi ve beni takip eden genç kitlenin çok benzer olması nedeniyle, ürünlerimi ilk kez Collezione tüketicilerinin beğenisine sunma kararı aldım” diyen Eda Taşpınar’ın koleksiyonunu Nisan ayından itibaren Collezione mağazaları ve Collezione.com dışında sadece Trendyol.com ve Modagram.com alışveriş sitelerinde de satışa sunulacak.

[imagebrowser id=5]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here