Davines Love Düzleştirici Şampuan & Saç Bakım Kremi

0
2482

IMG_7784

Merhaba,

Konu saç bakımı olduğunda beni rahatsız eden bir saç problemim olmadığını, dolayısıyla da öyle çeşit çeşit bakım ürünü kullanmadığımı hep söylerim. Ama çevremde saç problemi yaşayanların, özellikle de dalgalı yada kıvırcık saça sahip olanların saç bakımına ne kadar düşkün olduğunu biliyorum. Benim gibi düz saça sahip olanların aksine kıvırcık saçın bakımı daha zor. Bu nedenle bugün size kalın telli ve kıvırcık saçları sakinleştirmeye yarayan Davines Love Düzleştirici şampuan ve bakım kreminden bahsetmek istedim.

Yakında sizin için bir süprizimiz var, o yüzden Davines ürünlerini önce kendimiz denemek istedik. Davines Love Düzleştirici şampuan ve saç bakım kremi eşimin saçına daha uygun olduğu için bir süre boyunca o deneyimledi :) Ben her ne kadar onun saçını çok beğensem de o, uzun, kıvırcık saçından dolayı sürekli şikayet eder ve benden daha fazla saç bakım ürünü kullanır :) Davines Love Düzleştirici şampuan ve saç bakım kremi, vaad ettiği gibi kıvırcık saçı sakinleştiriyor ve daha yumuşak bir görünüm sağlıyor. Ama saçınız eşim gibi fazla kıvırcıksa ve kolayca karışabiliyorsa bu probleminizi tamamen ortadan kaldırabilecek kadar etkili değil maalesef. Diğer taraftan bakım kremi banyodan sonra saçın daha kolay açılmasına yardımcı oluyor, ayrıca saçınızın uzun süre daha nemli kalmasını sağlıyor. Saçınızı kuruttuktan sonra bile saçınızın üzerindeki koruyucu nem tabakasını hissedebiliyorsunuz. Nemlendirme bakımından bizden tam not aldı :)

sachane

Belirtmem gereken bir, iki önemli nokta var. Şampuan ve saç bakım kremini ilk kullanmaya başladığınızda sanırım şampuan değişikliğinden olsa gerek, hafif şekilde kepeklenme yapabiliyor. Düzenli kullanım sonrasında bu şikayet geçiyor. Bir de benim gibi ince telli saça sahipseniz bu seri sizin için uygun değil. Saçınızın sönük görünmesine neden olabilir.

Eşim genel olarak Davines Love Düzleştirici şampuan ve saç bakım kreminden memnun kaldı. Eğer siz de elektriklenen, karışan saçlara sahipseniz bu seriye bir şans vermelisiniz. Davines ve dünyanın önde gelen birçok profesyonel markasını online alışveriş sitesi sachane.com‘da bulabilirsiniz. Sadece saç bakım ürünleri değil, makyaj, cilt bakımı, parfüm gibi çeşitli kategorilerde ürünleri mevcut. Hemen göz atın :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.