Deborah Milano Euphoric Shine 24 Ore Serisi Dudak Parlatıcıları

0
1052

Bugün size Deborah Milano’nun Euphoric Shine 24 Ore Lip Gloss Serisine ait iki güzel dudak parlatıcısından bahsedeceğim kızlar. Tanıtacağım parlatıcıların numaraları 03 ve 06. Abartmadan söyleyebilirim ki, renklerine ve kullanımına bayıldım.

Benim renklerinden sonra en çok hoşuma giden fırçası oldu. Fırçanın kullanımı o kadar rahat ki, öyle fırçayı batırdığınızda ucunda yığınla parlatıcı olmuyor. Haliyle taşırmak ya da parlatıcıyı fazla kaçırmak gibi bir sorununuz olmuyor.
Bir diğer değinilmesi gereken nokta dudağınızda ağırlık yapmıyor, ki ben sürdükten sonra dudağımda olduğunu bile unutuyorum, o kadar hafif bir formülü var. Tazelemek mi? Uzun süre ihtiyaç duymuyorsunuz :)

06 numaralı lip glossun dudağımdaki görünümü böyle. Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha yakından görebilirsiniz. Minik ışıltıları ile çok hoş bir pembe tona sahip.

03 numara ise daha koyu pembe tonunda.

Deborah Milano Euphoric Shine 24 Ore dudak parlatıcıları benden tam not aldı! Dudak parlatıcısı arayışındaysanız tavsiye ederim. Bana bu ürünleri deneme ve sizlere tanıtabilme fırsatı verdiği için Deborah Milano’ya teşekkürlerimle :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.