DECOROPİA – Çalışma Masası, Kitaplık, Sehpa, Tv Sehpası ve Portmanto Modelleri

0
597

Ambiance Çalışma Masası

calisma-masasi

Modern ve estetik bir çalışma masası. Küçük bir dolaba ve muhteşem renklere sahip. Peki hepsi bu kadar mı dersiniz. Rakiplerimiz için hepsi bu kadar bile olamazken, decoropia.com sizlere hayallerinizin 1 adım ötesini vaadediyor.

Çalışma masanız size ingilizce öğretsin ve siz bunun için özel bir çaba harcamayın ve yorulmayın. Bu masalsı cümle kulağa hoş gelse de, eminim ki bir çoğunuza inandırıcı gelmedi. Böyle bir şey nasıl olabilir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İşte böyle olur;

– Ambiance çalışma masasının üstünde, ingilizcede en çok kullanılan yaklaşık 1.000 kelime ve bu kelime içerikli cümle mevcuttur. Siz çalışırken, gözünüz her masaya gittiğinde farkında olmadan bu kelimeleri ve kelimelerin cümle içinde kullanımı öğrenmiş olursunuz. Bu öğrenme metodu çok etkilidir.

– Masanın üzerinde bulunan özel UV akrilik lake esaslı dijital baskı sayesinde masanız çizilmez ve yazılar silinmez.

Diğer çalışma masası modellerimiz ve çalışma masası fiyatları için ziyaret ediniz. http://www.decoropia.com/calisma-masalari

 

Box Sehpa :
box-sehpa

Sehpaların dekorasyona katkısı vazgeçilmezdir diyenler için, hayran kalacağınız görsellikte ve decoropia.com kalitesinde orta sehpalar.

Decoropia.com bu sehpaların içinden hem modüler hem de bir o kadar estetik, içinde çay sehpası olarak kullanıma müsait 4 adet kutucuk barındıran box sehpayı gururla sunar.

Gerektiğinde 4 adet çay sehpası ve 1 adet orta sehpa olarak toplamda 5 parçalı kullanıma müsait, topladığımızda ortaya derli toplu ve son derece dekoratif bir sehpa çıkıyor. Hardal – beyaz, antrasit – beyaz renk, ceviz – beyaz renk seçenekleriyle tercih tamamen sizin zevkinize kalmış.

Elbette sehpa portföyümüz bununla sınırlı değil. Diğer sehpa modellerimiz için lütfen tıklayınız : http://www.decoropia.com/sehpalar

 

Easy Tv Sehpası :
easy-tv-sehpasi

Her türlü ekran büyüklüğüne sahip tv için kullanabileceğiniz, çift çekmeceli, olağanüstü grafik ve estetiğiyle easy tv sehpası sizi mest edecek. 2014 yılının en çok satılan ürünlerinden birisi olan bu grafik baskılı sehpa, özel Uv akrilik kaplamasıyla çizilmez ve çok uzun ömürlüdür. Decoropia marka ve patentiyle üretilen Easy Tv Sehpası, tv sehpalarına bakış açınızı komple değiştirmeye aday. Fiyat ve ödeme koşulları konusunda sevenlerine inanılmaz avantajlar sunan decoropia.com sanırım övgüyü hakediyor.

Diğer tv sehpası modellerini ziyaret etmek için lütfen tıklayınız :

http://www.decoropia.com/tv-sehpalari

 

Pera Portmanto :
Pera-Portmanto

Portmantoda sadelik ve estetiği birarada sunabilmek için onlarca tasarım denemesi yaptık. Tam ihtiyacınız kadarıyla 1 adet boy aynası, iki sıralı açık ayakkabı rafı ve bir adet kapaklı raftan oluşan, 130 cm. genişliğinde, standart yükseklikte pera portmantoyu sizler için tasarladık. Yepyeni moda renkleri, capcanlı görsel çekiciliği ve inanılmaz derecede sağlamlığıyla evlerinizde ona yer açmaya hazırmısınız?

Pera portmanto ve diğer portmanto modellerimiz ve portmanto fiyatları için lütfen tıklayınız :

http://www.decoropia.com/dresuar-ve-portmanto

 

Tower Kitaplık :
Tower-Kitaplik

Bir kitaplık insan omurgası gibi olabilir mi ?

Bir kitaplık hem kitaplık, hem de sehpa olarak kullanılabilir mi ?

Öne arkaya, sağa sola kısacası 360 derece döndürebileceğiniz, istediğiniz açıda özgürce kullanabileceğiniz bir kitaplık. Aslında yaparsak kitaplık, bozarsak sehpa dememiz sanırım daha doğru olacak.

Sıradışı olmayı ve sıradışı yaşamayı sevenler için tasarladığımız bu özel kitaplığımıza sıradışı desenlerle bezenmiş elit bir arkalık eklemeyi de ihmal etmedik tabi. Kendisinden daha geniş pabuçlarla oluşturduğumuz bu 6’lı sette, dengeyi sağlamak ve kaymayı engellemek için tam merkezden bağlantılar kullandık. Ortaya bir kule (tower) kitaplık çıktı.

Galiba biz sizin için herşeyi düşündük. Geriye sadece, decoropia.com’un bu eşsiz tasarımıyla buluşmanız kaldı.

İlginizi çekebilecek diğer kitaplık modellerimiz için http://www.decoropia.com/kitapliklar adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here