Deri Ayakkabı Modelleri

0
541

deri-ayakkabi-modelleri

Kış aylarındaki soğuklardan korunmak adına çizme ve bot giymeyi tercih ederken, diğer alternatifler arasında da deri kumaşından yapılan ayakkabılar mevcut. Özellikle deri çizmelerin rövanşta olduğu moda dünyasında, yumurta burunlu deri ayakkabı modelleri çok daha fazla popüler ve kullanışlı olmuştur.
deri-ayakkabi-modelleri

Bunun yanı sıra deri ayakkabılara işlenen zımba ve teller, bu senenin en yeni modası haline geldi. Topuk ve ayakkabının yan taraflarına işlenen zımba türündeki metaller, en beğenilen modeller arasına girmeyi başardı. Bunun yanı sıra, dolgu topuk modasının devam etmesiyle birlikte, daha uygun ücret karşılığında ayakkabı almak için suni deri ayakkabılar da tercih edilebilir. Kahverengi, fuşya ve lacivert renklerin ağırlığında kullanılan deri ayakkabılar, metal işlemeler dışında kemer tokalarıyla da süslenerek görücüye çıktı.

Düztaban şeklinde tasarlanan deri ayakkabılar dışında, gizli topuk şeklinde tasarlanan ayakkabılar da en çok beğenilen modeller oldu. Diz üstüne kadar uzanan deri ayakkabı modası devam ederken, bağcıklı çizme ve ayakkabılar da popülerliğini yitirdi. Kısacası; 2014 deri ayakkabı modelleri bu sene birbirinden şık modeller ile piyasada yerini alacak.

Yararlanılan Kaynak: 2K Moda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here