Desenli Taytlar Nasıl Giyilir?

1
983

Desenli taytlar bu sezon hala popülerliğini sürdürüyor. Peki nasıl giymeli? İşte birkaç stil önerisi;

  • Desen Seçimi: Eğer büyük ve dikkat çekici desenlerin size göre olmadığını düşünüyorsanız küçük desenleri tercih edebilirsiniz. Mesela küçük puantiyeler, çizgiler gibi.
  • Leopar Deseni: Bildiğiniz gibi leopar deseni bu sezon oldukça popüler. Eğer tayt edinmeyi düşünüyorsanız leopar deseni bu sezon için isabetli bir seçim olacaktır.
  • Sadelik: Eğer taytınızda yoğun desenler varsa vücudunuzun üst tarafını sade tutmanız tamamlayıcı, hoş bir görünüm kazanmanızı sağlar. Düz renkler desenleri dengeler.
  • Taytlar Pantolon Değildir: Taytı pantolonmuş gibi kullanmaktan vazgeçin. Farkında olmasanız da bu kötü bir görünüm yaratıyor. Taytınızın üzerine poponuzu örtecek t-shirt, tunik, elbise, uzun kazak vb. birlikte kombinleyin.
  • Ayakkabı Seçimi: Topuklu ayakkabılar taytlarla oldukça hoş bir kombin oluşturur. Aynı zamanda babetler de iyi bir seçimdir. Fakat ayak bileğinde biten düz tabanlı bootie tarzı ayakkabılardan uzak durun, çünkü sizi kısa gösterir.
  • Kendinizden Emin Olun: Bu madde sadece taytlar için değil, her giydiğiniz kıyafette geçerlidir; kendinizden emin olarak giyin. Çünkü siz kendinize yakıştırmadığınız, kıyafetin içinde eğreti durduğunuz zaman etrafınızdaki kimse de size yakıştırmaz.

görsel: collegefashion.net

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.