Dizi Keyfi Puhu TV ile Çıkar!

1
1613

Merhaba,

Size bugün yeni keşfimden bahsetmek istiyorum. Aslında keşif demek ne kadar doğru bilmem, çünkü zaten yeni açıldı; Puhu TV’den bahsediyorum :) Puhu TV, yurt dışındaki Netflix hizmetinden esinlenilerek oluşturulmuş, Türk dizilerinin ve unutulmaz birçok Türk filminin yer aldığı bir platform.

Biz eşimle birlikte son günlerde bu siteye takılıp kaldık. Genelde ağırlıklı olarak yabancı dizi izliyor olsak da, Puhu TV ile birlikte İşler Güçler, Kardeş Payı gibi severek izlediğimiz dizilerin bölümlerini baştan bir daha arka arkaya izlemeye başladık :) Bizim gibi sevdiği dizinin bölümlerini biriktirerek topluca izlemek yada eskiden izlediği dizinin bölümlerine kolayca ulaşmak isteyenler için oldukça ideal olmuş Puhu TV. Öyle internette kaliteli görüntüye sahip video aramak zorunda da kalmıyorsunuz. Çünkü burada yer alan videoların kalitesi gayet iyi.

Ayrıca sizin de benim gibi dizinin kaçırdığı bölümünü internetten izleyen bir anneniz ve eski Türk filmlerini tekrar tekrar izleyen bir babanız varsa, onlar da Puhu TV’ye bayılacaktır benden söylemesi :)

Puhu TV ayrıca tıpkı Netflix gibi özel diziler de yapıyor. Fi dizisi bu aralar bayağı popüler.

Siz de sevdiğiniz dizilerin bölümlerini yada tekrar tekrar izlemekten sıkılmadığınız eski Türk filmlerini yüksek görüntü kalitesiyle, tamamen ücretsiz bir şekilde ve tek parça olarak izlemek istiyorsanız Puhu TV’ye mutlaka göz atmanızı öneririm.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here