Down Under Natural’s Argan Oil Sıvı Saç Kremi

5
537

Down Under Natural's Argan Oil Sıvı Saç Kremi

Bugün uzun zamandır kullandığım, oldukça memnun kaldığım ve bittikçe yenilediğim bir saç bakım ürününden bahsetmek istiyorum size; kolayca kırılan saçlar için Down Under Natural’s Argan Oil Sıvı Saç Kremi. Argan yağının artık ününü duymayan kalmamıştır sanırım :) Down Under Natural’s markasının bu ürünü de saçınızı argan yağı mucizesi ile tanıştırmanız için harika bir seçim bence.

Benim saçım ince telli olduğu için daha çok kırılmasını önlemeye yönelik saç bakımı yapıyorum. Çift bazlı olan bu sıvı saç kremini her banyodan sonra iyice çalkalayıp havluyla nemini aldığım saçımın uçlarına birkaç kez sıkıyorum. Etkisini hemen gösteriyor, saç kremi kullanmasam bile saçımın kolayca açılmasını sağlıyor. Açılan saçımı kolayca tarayabildiğim için saç uçlarımın kırılmasını önlüyor. Durulama gerektirmemesi de oldukça pratik bir kullanım sağlıyor, özellikle şu sıralar denizde, havuzda çok vakit geçiriyorsanız kurtarıcı bir ürün olabilir :) Plaj çantanızdan eksik etmeyin derim.

Benim saçım düz fakat biliyorum ki kıvırcık saça sahip olanlar banyodan sonra daha fazla sorun yaşıyor. Erkek arkadaşım da uzun ve kıvırcık bir saça sahip. Saçına her zaman benden daha fazla ürün kullanmıştır :) Son zamanlarda da saçının kırılmasından ve yıpranmasından şikayetçiydi, birçok ürün denedi fakat tam anlamıyla memnun kaldığını görmedim. Onun yüzünü güldüren ürün de bu sıvı saç kremi oldu, banyodan sonra artık uzun süre saçını açmak için uğraşmıyor dolayısıyla da saçının kırılmasını büyük ölçüde önlemiş oluyor. İkimiz de severek kullanıyoruz :) Özellikle kıvırcık saçlı olanların mutlaka denemesini tavsiye ederim.

Down Under Natural's Argan Oil Sıvı Saç Kremi

Argan yağı deyince belki saçınızı ağırlaştıracağını ve yağlı görünmesine neden olacağını düşünebilirsiniz fakat sadece saçınıza hafif bir parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor. İçeriğinde bulunan E vitamini ve omega 9 sayesinde saçınızı besliyor ve mevcut kırıkları onarıyor.

Down Under Natural’s Argan Oil serisindeki tüm ürünleri Watsons, Rossmann ve Gratis’lerde bulabilirsiniz. Siz denediniz mi peki bu ürünü?

5 YORUMLAR

  1. Bioblas ın sıvı saç kremini kullanıyorum ve çok memnunum. saçımın elektriklenmesni önlediği gibi günlük bakımını sağlamada da birebir. asla vazgeçmem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here