Farklı Takıları Sevenlere; Boticca

0
171

Artık her yerde aynı takıları görmeye başladık. Bu biraz sıkıcı bir durum. Siz de farklı tasarım takı arayışları içindeyseniz Boticca aradığınız site. Bottica, dünyanın her yerinden ve bir çok kültürden yetenekli tasarımcıları bir araya toplamayı başarmış bir site.  Sizinle Boticca’dan gözüme çarpan bir kaç tasarımcıyı tanıtmak istiyorum;

silver-bangles-gold-cuffs-night-fox-jewelry-s-unique-process-0

Kate Finley ayın yüzey şekillerinden esinlerek yarattığı koleksiyonu tasarlarken  ayı elinde tutmanun hayalini kurduğunu ve sonunda night fox isimli koleksiyonu ortaya çıkardığını söylüyor.

 

leju

Lenny Trines, Güney Afrika’ya yaptığı gezi hayatının işine ilham oluyor. Bitkilerden üretilen fildişlerini kullanarak göz alıcı Leju koleksiyonunu tasarlamaya başlıyor.

eliurpi-0

Eliurpi koleksiyonun yaratıcısı Elisabet Urpí Ràfols, vintage kumaşlar bularak sıfırdan ürettiği vintage şapkalar gerçekten çok romantik görünüyor.

karolina-bik

Tamamen el yapımı olan tasarımlarını arılardan esinlerek hazırlayan Karolina Bik‘in koleksiyonundaki her parça bir birinden farklı olarak yapılıyor tasarım olarak eşi olmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here