Flormar CC Krem – CC01

0
920

Flormar CC Krem - CC01

Daha önce BB Kremini deneyip, çok memnun kaldığım Flormar, CC Krem üretince denemek için sabırsızlandım doğrusu. CC Krem adını Color Correcting Cream ‘in kısaltılmasından alıyor. “Color Correcting” yani cilt rengini eşitlemeye yarıyor. Flormar‘ın ürün yelpazesinde her biri ayrı renk düzensizliklerini dengelemek için üretilmiş dört CC Krem bulunuyor;

CC01 (Lila): Cansız, solgun, sarımtırak cilt tonunu düzenler.
CC02 (Yeşil): Sivilce, kızarıklık gibi kusurları örterek, cilt rengini dengeler.
CC03 (Pembe): Mor, yeşilimsi renkte olan cilt kusurlarını örterek, cildi canlandırır ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
CC04 (Bej): Yüksek örtücülük gerektiren cilt kusurlarını kapatarak, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Flormar CC Krem - CC01

Benim denediğim ve size yorumlayacağım CC Krem CC01 numaralı olan. Krem lila renginde, fakat tabi ki sürdüğünüzde bu renk kalmıyor :)

Flormar CC Krem - CC01

Benim cildimde ufak tefek sarı ve solgun görünen bölgeler var. Yukarıdaki kolajda da görebileceğiniz gibi Flormar CC Krem uyguladıktan sonra bu sarımtrak tonlarında olan bölgeler, cilt rengim ile eşitlendi. Cildimin yorgun görünümü azaldı ve daha canlı bir görünüme kavuştu.

Yine fotoğraftan görebileceğiniz gibi kapatıcılığı çok yüksek değil, ki zaten böyle bir iddiası yok. Eğer yüksek kapatıcılık arıyorsanız CC Krem ile cilt tonunuzu eşitledikten sonra üzerine fondöten sürebilirsiniz. Ya da bu isteğinizi karşılamayı vaad eden CC04 numaralı CC Kremi deneyebilirsiniz. Cildinizde fazla kusur yoksa ve benim gibi çillerden hoşlanıyorsanız (çünkü kapatmıyor) günlük makyajınızı sadece CC Krem kullanarak yapabilirsiniz :)

Ben Flormar CC Krem‘den memnun kaldım, siz diğer renklerini denediniz mi peki? Nasıl sonuçlar aldınız? Paylaşın :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here