Günün Bikinisi: Beso de Sal Şeker Bikini

0
447

IMG_20140706_215408

Merhaba,
Evlilik ve taşınma telaşından sonra günün bikinisi yazı dizisi ile işimin başına dönüyorum ve bu dönüşü şeker gibi bir bikini ile kutlamazsak olmazdı sanırım :) Bugünün bikinisi rengarenk tasarımları ile Beso de sal dan. Bikini serisinin adı Caramelo; kendi gibi şeker :) Renkli bir kişiliğe sahipseniz kendiniz gibi bir bikiniye sahip olabilirsiniz artık.

Bu seriden Destekli strapless ve çapraz arka bağlı büstiyer ile yüksek kesim 80’lerden esinlenilmiş altı seçtim. Büstiyerin üzerindeki renkli palmiye ve pelikan baskısı ile alt kısımdaki renk blockları süper ve göz alıcı bir ikili oluşturdu bence!

Hi,
After wedding and moving rush, I’m getting back to work with my swimsuit of the day series and the best way to do this feature a candy like bikini :) Swimsuit of the day is from Beso de sal which has lovely colorful designs! Collection’s name is caramelo, I think name tells the story :) If you got a colorful personality, you can have a bikini just like you.

I picked padded strapless and cross back bustier and high legged bottom specially designed for 80’s fans. The colorful palm tree and pelican prints on the bustier is creating an eye catching set with the sweet color blocked bottom.

Facebook, Instagram, Pinterest

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here