Günün Bikinisi: Guria Gypsy White Bikini

0
550

IMG_1558

Merhaba,

Bugünün bikinisi bitmeyen güneş ve plaj kültürünün ülkesi Brezilya’dan! Çingene işi abartlı şeyleri seviyorsanız bu bikiniye bayılacaksınız!  Bandaj şeklindeki üst kısmındaki tığ işi fırfırlar küçük göğüslü kişiler için bir çözüm sunuyor. En belirgin özellikleri çıkarılabilen padleri, boyun askılığı  ve geniş yanları. Arkasını düğümleyerek bağlayabiliyorsunuz. Alt kısmı ise bant halinde bir bel çizgisi üzerine tığ işi süslemeler ile kalçanın üst kısmına oturarak yüksek kesim havasında yeterli kaplamayı sağlıyor. Brezilya kesime çok yakın.

Hi,

Swimsuit of the day from the land of endless summer and beach culture; Brazil! If you love gypsy stuff and ruffles, You will love this bikini! Overlay crochet ruffles adorn this bandeau bikini top for a fresh sun-and-sand look. Top features removable cups, side boning and removable neck straps. Top ties at back and is self lined. Bottom features a banded waist with crochet overlay. It sits low on the hips and provides moderate coverage. For less than moderate coverage order this same bottom style in Brazilian cut. Bottom is double lined.

 

Instagram, Facebook, Twitter

Gypsy_White_-_Ruffle_Detail_Bandeau_and_Band_Bottom_Front Gypsy_White_-_Ruffle_Detail_Bandeau_and_Band_Bottom_Brazilian_Cut_Back

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.