Günün Bikinisi: Gypsea Kırmızı Sea Shepherd Bikini

0
324

IMG_20140719_132022

Bugünün bikinisi Gypsea’den çok özel bir bikini çünkü bu bikininin satışından elde edilen karın büyük kısmı değerli çalışmalarını devam ettirebilmeleri için okyanuslarımızı ve içindeki canlıları korumak için aktif olarak eylemler düzenleyen Antartika’daki balina avlayan Japon gemilerini engelleyen Sea Shepherd Derneğine gidiyor.

Green Peace’in kurucularından olan kaptan Paul Watson’ın kurduğu kar amacı gütmeyen çevreci bir dernek olan Sea Shepherd Green Peace’in barışcıl eylemlerinin aksine balina avlayan gemileri onlara zarar verme pahasına durdurmaya çalışıyor. Sea Shepherd’ın bu çabalarına bikinileri ile destek olan Gypsea oldukça gururlu.

Göz alıcı kırmızı renginin üstüne Sea Shepherd’ın bayrağı basılı olan bu bikinin üçgen kesim bir üstü ve yandan bağlamalı bir altı bulunuyor. Plajlarda ne kadar sıkı bir çevreci olduğunuzu gösterin!

Swimsuit of the day has a bikini which has a very special cause from Gypsea. A large percentage of sales from this collection goes directly to Sea Shepherd to help them continue their valuable work saving our oceans and the animals around the world.

Paul Watson who is one of the founders of Green Peace founded the Sea Shepherd. They are ready to do anything to stop environmental criminals like Japanese whale hunters and Gypsea is very proud to help their cause with this swimswear collection.

With vibrant red color triangle cut top and Sea Shepherd flag on the bottom, You can show how hardcore environmentalist you are.

Sea Shepherd koleksionun geri kalanına da göz atmayı unutmayın!

Don’t forget to check out rest of the Sea Shepherd collection

Instagram, Facebook, Twitter, Printerest

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here