Günün Bikinisi: Ola Vida Neon Askılı Bikini

0
363

IMG_20140719_124132

 

Merhaba!

Bugünün bikinisine siz neon renk severler aşık olacak! Fazla neon sevmeyenler sizde seveceksiniz bu bikiniyi; tamamı neon olmayan bu bikini askıları ve bantlarında ufak neon dokunuşlar ile eğlenceli bir tasarım oraya çıkmış. Beyaz üçgen üst kalın neon askılar ile turuncu ve yeşil neon olmak üzere çift bantlı bir alttan oluşuyor. Aşağıda James Macari’nin Sports Illustrated için çektiği fotoğrafları bulabilirsiniz.

New York’ta yaşayan tasarımcı Cheryl Keel, Florida plaj kültüründen esinlenilen trendleri takip etmeyi seven genç kızlar için mükemmel bir koleksiyon çıkarmış kendisini takip etmeyi unutmayın!

 

Hi,

The neon lovers will adore swimsuit of the day! Not so much neon lovers you will love it too! It’s not all neon ,it’s very amusing design, only  lil’ touchs to straps with neon color. You can find the photos that James Macari shot for Sports Illustrated.

Designer Cheryl Keel was inspired to create a swimwear line that fused the Florida beach culture with New York high fashion. Ola Vida designs are constantly evolving with new, innovative silhouettes, textures, and patterns: perfect for the girl who likes to stay ahead of the trends while living the ‘wave life’. Don’t forget to follow her!

InstagramFacebook, Twitter

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.