Hakan Akkaya ve Singerle Kendi Modanı Yarat Etkinliği!

0
473

Merhaba,

Uzun zamandır katıldığım blogger etkinlikleri hakkında yazı hazırlamıyordum. Zaten İstanbul’a taşındığımdan beri bir dolu etkinlik daveti almama rağmen sadece birkaçına katılma şansım oldu maalesef. İstanbul’a yeni yeni alışıyorum :) Buradaki blogger etkinlikleri ile ben İzmir’deyken yüz yüze konuşamasak da birbirimizi severek takip ettiğimiz İstanbullu birçok blogger arkadaşımla tanışma fırsatım oldu. Son katıldığım etkinlik ise bizi ünlü modacı Hakan Akkaya ile bir araya getiren “Singerle Kendi Modanı Yarat” etkinliğiydi.

singerle-kendi-modani-yarat-blogger-etkinligi

Kadıköy’de şık bir kafede, oldukça samimi ve keyifli bir şekilde ağırlandık. Etkinlikte, Singer’in dijital dikiş makinelerini deneme fırsatı bulurken, Hakan Akkaya ile de karşılıklı sohbet ettik, başarısının sırlarını dinledik ve tavsiyeler aldık.

Evet, belki çocukluğumda elimde diktiğim Barbie bebek elbiseleri ve uzun yıllar gelinlik butiğinde çalışmış olan annemden aldığım birkaç dikiş makinesi kullanma dersi dışında dikişle çok fazla haşır neşir olamadım ama Singer‘in bu keyifli etkinliğine katılmaktan çok mutlu oldum :) Davet için kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.

singerle-kendi-modani-yarat-blogger-etkinligi-hakan-akkaya

singerle-kendi-modani-yarat-blogger-etkinligi-hakan-akkaya-2

singerle-kendi-modani-yarat-blogger-etkinligi-2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here