Hayatınızı Kelebek ile Renklendirin!

0
430

Merhaba,

Her ne kadar günümüzde artık basılı gazetenin yerini dijital yayın almış olsa da, hala gazete karıştırmayı seven, yanında verilen ekleri takip eden ve bulmaca eklerini çözen okuyucuları azımsamak doğru olmaz. Tam da bu noktada günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak, kafanızın biraz olsun dağılmasını sağlamak için yeni yıla yenilikler yaparak giren Hürriyet, Kelebek ekini yeniledi ve Kelebek 2 ‘yi çıkararak hafta içi her gün iki Kelebek eki birden yayınlamaya başladı.

hurriyet-kelebek-2-yeni

44 yıl gibi uzun bir süredir yayın hayatında olan magazin ve yaşam gazetesi Kelebek, yeni yazarları ile birlikte basılı gazete takipçilerinin göz atması gerekenlerden biri. Mesela magazin haberleri okumaktan hoşlanıyorsanız her pazartesi Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk, Melike Karakartal ve Ömür Gedik’ten oluşan Magazin Konseyini takip edebilirsiniz. Ya da hepimizin zaman zaman dizilerde görüp beğendiği, acaba nereden diye düşünüp araştırdığı giysileri her salı Sibel Arna ile keşfedebilirsiniz.

Gece hayatından hoşlanan, yeni mekanlar keşfetmek isteyen yada hangi mekanların artık eskisi gibi popüler olmadığından haberdar olmak isteyenler için ayrıca Onur Baştürk’ün bölümünü tavsiye edebilirim.

hurriyet-kelebek-yeni

Henüz yayınlanmaya başlanan Kelebek 2 ‘den bahsedecek olursak; her hafta farklı bir konu üzerine odaklanarak okuyucuya doyurucu bilgiler vermeyi amaçlıyor. Özellikle biz kadınların yararlanabileceği güzellik, yemek, sağlık, evde kolayca hazırlanabilecek maske tarifleri, şifalı bitki karışımları yada örgü modelleri gibi pratik bilgilere yer veriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here