Her Kombine Uyum Sağlayan Gümüş Kolyeler

0
302

Her Kombine Uyum Sağlayan Gümüş Kolyeler

Gümüş, altın, taşlı, deri, tahta, metal, boncuklu, pleksi gibi çeşitli malzemelerden üretilen kolyeler bütün kombinlerinize uyum sağlıyor.

Abiye kıyafetler ile kullanılan zarif, taşlı, altın ya da gümüş kolye modelleri, spor kıyafetler ileyken daha günlük görünümlü deri, tahta ya da metal gibi materyallere dönüşüyor. İş hayatında fazla dikkat çeken takılar takmak iyi izlenim vermeyebilir. Bu nedenle, minik kolye, küpe ve yüzükler ile sade bir imaj çizmeniz sizin için daha iyidir. Tahta kolye ve bileklikler yazın daha çok talep görüyor. Aynı zamanda, tahta takıları erkeklerde de görüyoruz. Birbirinden şık tahta erkek bileklikleri üretiliyor.

Her kolye her kıyafetle gitmeyebiliyor. Mesela altın günlük kullanım için aşırıya kaçabilen bir malzeme. Ancak 925 ayar gümüş kolyeler için bir istisna söz konusu. İster günlük kıyafetiniz, ister iş kıyafetiniz ya da isterseniz abiye elbiseleriniz ile uyum sağlayan birçok gümüş kolye modeli bulabilirsiniz. Bu çok çeşitli kolyeler ile takım yapabileceğiniz gümüş yüzük modelleri güzel bir kombin oluşturmanızı sağlayacaktır.

Taşlar ile bezenmiş gümüş bir kolye abiye elbiseniz ile uyum sağlarken, ok şeklinde ya da üzerinde gülen yüz olan gümüş kolye modeli günlük kullanımınız için uygun olabilir. Gümüş kolyeler, isteğe bağlı olarak kendi tasarımlarınız ile üretilebiliyor. İsimli kolyelerden hoşlanıyorsanız, çok sevdiğiniz bir hayvanın silüetini isminizin yanına ekleterek kendinize şık bir gümüş kolye yaptırabilirsiniz. Kendi isminizin yer aldığı gümüş kolyeyi, erkek arkadaşınızın isminin yazdığı gümüş yüzük ile bütünleştirebilir, sevginizi çok hoş bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Filleri çok seven bir arkadaşınıza doğumgününde fil şeklinde gümüş kolye alabilir, hatta 7 tane filin şans getirdiğine inanan annenize 7 tane minik fili birleştirip hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Değerli taşlar da, gümüş kolyeleri çok zenginleştiriyor. Üzerinde değerli güzel bir taş bulunan gümüş yüzük ile yine değerli taş ile süslenmiş olan kolyelerdedn güzel bir takım oluşacaktır.

Doğal taşların her biri farklı özelliklere sahip. Bunlardan; ametist taşı, olumsuz enerjiyi çekerek psikolojinizi düzeltmeye ve alerji, baş ağrısı gibi sorunları engellemeye yardımcı olur. Akik taşı, bedendeki gergin noktalara sıcaklık yayarak yumuşatır, kişiye iyimserlik ve dışadönüklük aşılar. Bunun dışında; akuamarin, garnet, yeşim taşı gibi ayrı ayrı özelliklere sahip birçok doğal ve değerli taş bulunuyor. Taşların gücüne inanıyor ve üzerinizde taşımak istiyorsanız, gümüş kolye üzerine ekleyebileceğiniz bu taşlar ile pozitif enerjiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanız, hem hazır tasarımlardan hemde kendi isteğinize göre tasarlayabileceğiniz gümüş kolye ve gümüş yüzük ideal bir hediye olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.