Hırka Kombinleme Önerileri

1
2125

Hırka, sıcak tutmasının yanı sıra şıklığınızı da tamamlayabilecek bir parça. Peki bu sezon hırkalarımızı nasıl giymeli, içerisinde nasıl şık görünmeli? İşte benim sevdiğim birkaç basit stil önerisi;

Büyük Boy Hırkalar

Kabanlar, kazaklar, ceketler derken büyük boy trendine uymanın bir diğer yolu da büyük boy hırkalar. Büyük boy hırkaları en basitinden bir kot pantolon ve t-shirt ile giyerek günlük ama şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kemer Takın

Büyük boy kıyafetlerin içinde hatlarınızın kaybolmasını istemiyorsanız, o kıyafete bir kemer geçirmek sorununuzu çözecek ve şık bir hava katacaktır. Ayrıca bu stil önerisi size kum saati görünümü de kazandırabilir.

İki Kat Giyin

Hırkalar ılık sonbahar günlerinde sizi ısıtmak için yeterli olsa da, havaların soğuduğu kış günlerinde dışarıda kullanım için tek başına yetmeyecektir. Neyse ki hala hırkanızı şık bir şekilde giymenin bir yolu var; iki kat giyinmek. Mesela kısa bir deri ceketin altına, biraz daha uzun bir hırka giyebilirsiniz.

Uzun Hırkalar

Bu sezonun trendlerinden biri de uzun hırkalar. Kısa bir etek yada şort uzun hırkanızı kombinlemek için harika parçalardır. İster sadece poponuzu örtecek kadar, ister daha uzun, tercih size kalmış.

Gömlekle Kombinleyin

Gömlekler, hırkanızı kombinlemek için bir diğer alternatif. Özellikle yuvarlak yakalı, düğmeli bir hırka gömleğinizin üzerinde çok şık durur. Beyaz bir gömlek ve sade bir hırka ile okul yıllarınızdan bile ilham alabilirsiniz.

Metal Bilekliklerle

Hırkanızı metal cuff bilekliklerle birlikte denediniz mi hiç? Yapmanız gereken hırkanızın manşetlerinin üzerine metal bileklik geçirmek. Bu basit öneri ile çok şık bir görünüm elde edeceksiniz.

Atkı yada Fular

Hırkanıza hareket katmak, şık bir kombin yaratmak için kullanabileceğiniz bir başka basit parça ise atkı yada fulardır.

Siz hırkanızı nasıl kombinliyorsunuz?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.