H&M Sport 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

1
2970

Merhaba,

Bloga maalesef eskisi kadar zaman ayıramıyorum. Ancak yeni çıkan koleksiyonlar gibi kısa yazılara vakit ayırabiliyorum. Uzun uzun yazılar yazmayı özledim. Ama işin aslına bakarsanız artık öyle uzun uzun, bilgilendirici, ilham verici yazılar yazan blogları okuyan da kalmadı. 10 senedir blog yazan, neredeyse ilklerden biri olan benim için bu durum biraz üzücü açıkçası. Artık bizlerin yerini sosyal medyada takipçi satın alıp, saçma sapan paylaşımlarla ilgi görmeye çalışan ve bunda da maalesef başarılı olan kişiler aldı.

Her neyse, konumuz bu değil. Biraz içimi dökmüş oldum :) Eğer bu yazıyı okuyanlar arasında beni eskiden beri takip edip, hala blogumu okuyanlar varsa sevgilerimi sunup konumuza dönüyorum :) H&M ‘in spor bölümü olan “Sport” ‘un 2017 sonbahar kış koleksiyonu çıktı. Sade ama oldukça hoş parçalar var. Buyrun göz atalım;

1 YORUM

  1. Blog hakkındaki düşüncelerine kesinlikle katılıyorum canım ne yazık ki gerçekten emek verenlerin değeri anlaşılmıyor. Yine de bir umut diyerek yolumuza devam ediyoruz. İlk görseldeki taytı çok beğeniyorum, diyet sürecimde başarılı olursam kendime ödül olarak alacağım :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here