İnci Deri 2013-2014 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

0
427

İnci Deri yeni koleksiyonu ile moda severlerle buluşmaya hazır! “Egzotizm”, “Hayal Gezgini”, “Doğal Dokunuş” ve “Özgür Ruh”Dört farklı temadan yola çıkarak hazırlanan 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, İnci Kadını’nı büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. İnci Erkeği ise spor, casual ve trendy modelleri ile bu kış da konforun ve şıklığın keyfini bir arada yaşıyor…

İnci Deri’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “Kışa Dokunmak” ana teması adı altında geleneksel tarzı yeni çizgiler ile yeniden şekillendiriyor. İnci Deri, yeni koleksiyonunda siyah, kahve, ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil, mor, taba ve bordo gibi alternatif renkleri de İnci Kadını’nın beğenisine sunuyor…

Kışa Dokunma’ isimli İnci Deri Sonbahar-Kış Koleksiyonunun temaları;

Egzotizm”, “Hayal Gezgini”, “Doğal Dokunuş” ve “Özgür Ruh”…

İnci Deri, yeni koleksiyonunda modern kadının adeta ruhunu okşayan ve kendisini özel hissettirecek dört farklı ana tema sunuyor. Fantastik dünyanın kapılarını aralayan “Egzotizm” konsepti ile İnci Kadını kendisini bu kış cesur renkler ile ifade edecek. Kahve ve yeşil tonların kullanıldığı “Egzotizm” konseptinde hardal sarısı ve bej renklere de sıklıkla yer veriliyor. Yaratıcı dönemin yeniliğini ve cazibesini ise gümüş metalik kaplama olarak şekilleniyor.

Gökkuşağı efektli değişken renklerde deriler, fantastik trendi tamamlayan boncuk işlemeler, botlarda bilek kısmında el örgüsü çorap detayları ve platformlarda abartıya kaçan topukları ile “Egzotizm” konseptinde İnci Kadın’ı kendini çok daha özel hissediyor.

Hayal Gezgini”; metalik dokunuşları ön plana çıkararak, alışılmışın dışında gri, gümüş ve altın sarısı kullanılıyor. Hem düz hem de metalik renklerin yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda örgülü desenler adeta lüksün gücünü temsil ediyor. Eski stilde lüks ve zenginlik anlayışını yansıtan kadife “Hayal Gezgini” trendinde geri dönüyor. Kadifemsi özellikler taşıyan materyaller şık ve zarif görünüm hissi uyandırıyor.

Diz boyunda çizmeler, bilekte botlar, egzantrik metalik tonlar ve maskülen detaylar “Hayal Gezgini” trendini ayrıcalıklı hale getiriyor. Gizli dolgu topuklar ise İnci Kadını’nın boyunu daha uzun gösteriyor.

Gündelik ve rahat tarzın modern formlarla yeniden yorumlanmış hali “Doğal Dokunuş”; el örgüleri, kumaşlar ve doğal materyaller ile ortaya çıkıyor. Doğal tonlar, nu, kahve, taba ve petrol renklerinin hakim olduğu koleksiyonda, içi kürklü casual botlara ve spor ayakkabılarda içten platformlara rastlanıyor.

Özgür Ruh” koleksiyonu havaların soğumaya başladığı günlerde yeşil, bordo ve mor gibi sıcak renkler İnci Kadını’nın içini ısıtıyor. Geleneksel çiçek desenleri, el örgüsü ve püskül detayları hakim oluyor. V kesimli ayakkabılar, kovboy botları koleksiyona farklı bir boyut kazandırırken, vintage görünümlü toka detayları ayakkabıları zenginleştiriyor.

Hacimli kışlık botların, kalın fermuar detayları ve platform ökçelerinin kullanıldığı “Özgür Ruh” trendinde kamuflaj baskılar, hantal görünümlü bot tabanlarına da rastlanıyor.

İNCİ DERİ ÇANTA KOLEKSİYONU İLE KIŞA HAZIR…

İnci Deri’nin 2013/14 Sonbahar – Kış Çanta Koleksiyonu; sofistike ve fantastik bir duruşu ile kadınları büyülüyor. Dikdörtgen çantalar, kelepçeli el portföyleri, kullanışlı tasarımları ve ayakkabıları tamamlayacak tasarımları ile varlıklarını hissettiriyor.

Metalik etkisi çantalarda, aksesuarlarda ve derilerin kendi yapılarında dikkat çekiyor. Çantalarda uygulanan kadife, bordo, ördek başı yeşili ve siyah renkler ayakkabılara takım olarak sunuluyor. Sade el yapımı çantalar İnci kadınının sağlam ve fonksiyonel kullanımına olanak sağlıyor.

İNCİ DERİ ERKEĞİ BU SEZON ÇOK CESUR…

Spor, Casual ve Trendy erkeklerin 2013/14 Sonbahar – Kış sezonu tercihi yine İnci Deri olacak. Bu sezon İnci erkeklerinin beğenisine kahverengi ve bej gibi cesur renklerin kullanıldığı modeller sunuluyor. Kroko baskılı deriler, kadife merdaneler ve kösele tabanda şık el yapımını andıran detaylar ise İnci Deri Erkek koleksiyonunu ayrıcalıklı hale getirirken, bu renklere uygun cüzdan, kartvizitlerde koleksiyonda yer alıyor. Kemerler standart kahve, siyah ve taba renklerden oluşurken, bu kış erkeklerin ayaklarını sıcacık tutacak çoraplar erkek kolekisyonunu detayları oluşturuyor. Modern çizgilerin baz alındığı kışlık sneakerlara, değişik renk alternatiflerine sahip platform detaylarına sahip modellere ve pratik giyime uygun casual modeller bu sezon İnci Deri koleksiyonunda yer alıyor.

www.incideri.com

www.facebook.com/incideriwww.twitter.com/incideri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.