İnsan Kaynakları Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

0
792

İş hayatında hizmet ve ürün üretmek amacıyla kullanılan en önemli kaynak olarak bilinen İnsan Kaynakları, günümüzde işletme ve kurumların kemik departmanları arasında yer almaktadır. İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda deneyimli ve profesyonel bireylerin bir araya gelerek tecrübe ve bilgi birikimlerini iş hayatına yeni atılan veya atılacak olan bireylerle paylaşması için ideal bir ortam hazırlayan İstanbul Business School, seçkin eğitim programlarıyla hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları Eğitim Programı dahilinde, katılımcılara teorik bilgi aktarımının ötesinde beceri ve yeterlilik kazandırılmasını hedefleyen Micro MBA programları, iş hayatında bir adım öne çıkmak isteyen bireylerin, karşılaştıkları durumlara nasıl tepkiler vermesi gerektiği gibi pratik deneyimler yaşamasını da sağlamaktadır.

Uzun yıllar boyunca uluslararası anlamda tanınmış güçlü marka ve firmaların İnsan Kaynakları departmanlarında çalışmış olan Selda Bağlan, İnsan Kaynakları Sertifika Programı süresince katılımcılara iş hayatındaki en güncel uygulama ve teorileri aktarmanın yanında, aktarılan bilgilerin hızlı bir şekilde tecrübe edilme fırsatı sunmaktadır. Bunun yanında dört haftalık İK Eğitimi sürecinde katılımcılar, iş hayatındaki durum ve olaylara farklı perspektiflerden bakma yeteneğinin geliştirilmesi de hedeflenmektedir.

İnsan Kaynakları Eğitimi almak isteyen bireylere, Türkiye’de tek olan Micro MBA eğitim formatını sunan İstanbul Business School, ayrıcalıklı eğitim anlayışı sayesinde iş hayatında başarılı olmak isteyen bireylerin yoğun ilgisini görmektedir. Sertifika Programları, katılımcılara İK Yönetimi ile ilgili sistem detaylarının aktarılmasının yanı sıra sistem oluşturma gibi yetkinliklerin kazandırılması da program amaçları arasında yer almaktadır.

Üst düzey ve ayrıcalıklı bir eğitim hizmeti sunan İstanbul Business School, Türkiye’de daha önce örneği olmayan Micro MBA sistemini tasarlamıştır. İstanbul Business School tarafından verilen eğitimin tüm dünyayı kapsayan iş hayatına yönelik güncel bilgi ve teorileri aktarması, katılımcıların program dahilinde edindikleri bilgilerin işlevsel niteliğini arttırmaktadır. Ayrıca Türkiye’de karşılaşılan olaylarında eğitim programları içerisinde bireylere anlatılması, katılımcıların öğrendikleri bilgileri içselleştirilmesini kolaylaştırarak, durum analizi yapmalarını kolaylaştırmaktadır.

İçerik Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here