Instagramda Takip Edebileceğiniz 4 Makyaj Sanatçısı

0
646

Sanırım bugünlerde Instagram bir çok kişinin en popüler sosyalağlarından birisi. Eğer sizde gün içinde Instagram’da dolaşıp ilham arayanlardansanız sizin için takipedebileceğiniz yetnekli makyaj sanatçılarından oluşan bir liste hazırladık. Eğer moda ve hoşlanabileceğiniz diğer konularda ilham arayanlardansanız bizide takip edebilirsiniz; @pemberuj

 

1. @THEVALGARLAND

Val GarlandLady Gaga, Gisele Bündchen, Rosie Huntington-Whiteley gibi bir çok ünlü isimle ve bir çok moda kampanyasında çalışmış bir isim. Yaptığı işler cesur ve eşsiz olan Instagram’da takip edebileceğiniz en iyi makyaj sanatçılarından birisi. Yaptığı işler dışında günlük hayatından kareler ve ürün serisi olan VALidations’ın fotoğraflarını paylaşıyor.

 

2. @LOTSTAR

Lottile editöryal ve reklam dünyasında peşinden koşulan bir makyaj sanatçısı.  Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, Forever 21, For Love and Lemons, Nylon Magazine ve sayısız model için makyaj yapan birisi. Instagram profili ilham ve güzelik postlarını güncel tutan bir isim. Profilinde de dediği gibi “**WARNING!** This is a makeup heavy feed” :)

 

3. @CTILBURYMAKEUP

Charlotte Tilbury 20 yıldan fazladır makyaj sanatçısı olarak çalışıyor ve Mario Testino, Mert & Marcus ve Terry Richardson gibi dünyanın en ünlü fotoğrafçıları ile iş yaptı. Instagram profili kendi yaptığı işler, ürünleri ve güzellik iconlarının fotoğrafları ile bezeli. Tilbury nude dudaklar ve inanılmaz dumanlı gözler üzerine ustalaşmış.

4. @JOYCEBONELLI

Belkide zaten ünlülerim makyaj sanatçısı Joyce Bonelli‘yi tanıyorsunuzdur çünkü genelde Kardashianlar ile çok görüntülenen birisi.  Kardashian klanın yakın arkadaşı olmasının yanında Joyce çok yetenekli bir makyaj sanatçısı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here