İstanbul Moda Haftası Programı Açıklandı

0
96

40′dan fazla tasarımcının defile ve stüdyo sunumları gerçekleştireceği 5 gün sürecek Amerikan Express’in sunduğu Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftasının programı açıklandı.

Amerikan Express’in sunduğu Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası kapsamında sonbahar – kış 2014 koleksiyonlarını sergileyecek olan tasarımcılar arasında ARZU KAPROL, ASLI FİLİNTA, ATIL KUTOĞLU, AYHAN YETGİN, AYŞE DENİZ YEĞİN, BURÇE BEKREK, ÇİĞDEM AKIN, DB BERDAN BY L’ORÉAL PROFESSIONNEL, ECE GÖZEN, EDA GÜNGÖR, EMRE ERDEMOĞLU, EROL ALBAYRAK, GAMZE SARAÇOĞLU, GİRAY SEPİN, GÜLÇİN ÇENGEL, HAKAN AKKAYA, İPEK ARNAS, JANUCHA BY JALE HÜRDOĞAN, LADY FAITH, LES BENJAMINS, MAID IN LOVE, MEHTAP ELAİDİ, MELTEM ÖZBEK, MERCEDES-BENZ PRESENTS LUG VON SIGA , MERVE BAYINDIR, NEJ, NIAN, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZGÜR MASUR, ÖZLEM AHIAKIN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAİSA-VANESSA SASON, RED BEARD, SELİM BAKLACI, SELMA STATE, SERDAR UZUNTAŞ, SİMAY BÜLBÜL, ŞAFAK TOKUR, TUBA ERGİN, UTOPIAN BY STUDIO KAPROL, ZEYNEP ERDOĞAN, ZEYNEP MAYRUK ve ZEYNEP TOSUN bulunuyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express, resimi sponsoru Mercedes-Benz, ana sponsor American Express ve diğer sponsorlar DHL, Maybelline New York, Hilton Istanbul Bomonti Hotel&Conference Center, Jotun, Saat & Saat ve Uludağ’ın cömert destekleriyle gerçekleştirilmektedir. Etkinlik ayrıca İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.

Avrupa basınından büyük ilgi görecek olan etkinlikte defile ve sunumlar dışında Marie Claire Party, Bej Cafe’de Vogue Happy Hour ve All Party gibi partiler ve etkinlikler İstanbul’un farklı noktalarında moda, lifestyle ve sanatı birleştirerek uluslararası ölçekte ses getirecekler.

10 MART
15:00 Janucha By Jale Hürdoğan
15:30 İpek Arnas
17:30 DB Berdan
18:30 Şafak Tokur
19:00 Tuba Ergin
20:30 Atıl Kutoğlu

11 MART
12:00 Selma State
12:30 Özlem Ahıakın
14:00 Emre Erdemoğlu
15:30 Ayhan Yetgin
17:30 Raisa-Vanessa Sason
18:30 Selim Baklacı
19:00 Lug Von Siga
20:30 Nian
21:!5 Mehtap Elaidi
220:30 Özgür Masur

12 MART
12:30 Meltem Özbek
14:00 Ayşe Deniz Yeğin
15:30 Özlem Erkan
17:30 Nej
18:30 Maid Love
19:00 Özlem Kaya
20:30 Hakan Akkaya
22:00 Zeynep Tosun

13 MART
12:00 Çiğdem Akın
12:30 Giray Sepin
14:00 Nihan Peker
15:30 Merve Bayındır
16:00 Arzu Kaprol Collection Private
17:30 Red Beard
18:30 Eda Güngör
19:00 Serdar Uzuntaş
20:30 Gamze Saraçoğlu
21:15 Aslı Filinta

14 MART
12:00 Lady Faith
12:30 Gülçin Çengel
14:00 Burçe Bekrek
15:30 Zeynep Mayruk
17:30 Ece Gözen
18:00 Utopian By Studio Kaprol
18:30 Zeynep Erdoğan
19:00 Erol Albayrak
20:30 Niyazi Erdoğan
21:15 Simay Bülbül
22:30 Les Benjamins

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here