İstanbul Temalı Davetiyeler

1
1944

Merhaba,

Bildiğiniz gibi havaların ısınmasıyla artık düğün ve davet sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı. İster nikah olsun, ister nişan ya da çocuklarınızın sünneti. Hepsi ayrı birer tatlı telaş :) İşte ben de bugün size o tatlı telaşların olmazsa olmazı davetiyeden bahsetmek, birkaç güzel öneride bulunmak istiyorum.

Davetiye seçmek, hem eğlenceli hem de biraz zordur. Çünkü ister istemez kafanızda bir hayal oluşur ve hayallerinize en yakın olanını bulmaya çalışırsınız. Ben de üç sene önce bu dönemi yaşadığım için çok iyi biliyorum :) Sonuçta davetiye bir ömür boyu o tatlı telaşınızın en güzel anılarından biri olarak saklanacaktır. Hem sizin hem de size değer veren sevdiklerinizin tarafından :) Mira Davetiye, oldukça hoş davetiye modellerine sahip bir site. Buradan birkaç örnek sunmak istiyorum. Eğer yakınlarda özel bir gününüz varsa bence mutlaka göz atmalısınız.

Mesela İstanbul temalı davetiye modellerinde oldukça fazla çeşit var. Ben en beğendiklerimden birkaçını aşağıya ekledim. Hayalinizde İstanbul temalı bir davetiye varsa siz siteden İstanbul Davetiye kategorisine girip daha fazlasını da görebilirsiniz.

Sizce de çok tatlı değiller mi :) Her ne kadar İzmir’li olsam da evlendikten sonra bir süre İstanbul’da yaşamış ve orada güzel anılar biriktirmiş biri olarak benim çok hoşuma gitti bu İstanbul temalı davetiye fikri. Özel gününüzü sevdiğiniz şehrin silüeti ile bir araya getirip ölümsüzleştirmek sizce de hoş olmaz mı?

Tabi sitede sadece bu kategori yok. Davetiye modeli kategorilerini oldukça geniş tutmuşlar. Özel gününüzde sevdiklerinizle sizi bir araya getirecek olan davetiyeniz için başka temalar, başka fikirler arıyorsanız daha fazla bilgi ve öneri için https://www.miradavetiye.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hayalinizdeki o davetiyeyi bulabilmeniz dileğiyle :)

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here