İzmirli Bloggerlar ile Style Color Etkinliği

3
175

Merhabalar,

Geçtiğimiz cumartesi İzmirli blog yazarları olarak Style Color İmaj Danışmanlığı‘nın düzenlemiş olduğu keyifli bir etkinliğe katıldık. Geçtiğimiz ay yeni ofislerini Luis Vuitton, Giorgio Armani ve diğer tüm önde gelen mağazalara ev sahipliği yapan İstanbul semti Bağdat Caddesi’nde açan Style Color, “her insan benzersizdir; kendine özgü güzellikler barındırır” diyor. İnsanları standart bir seri üretimin parçası olarak görmek yerine Style Color danışmanları stil, renk ve makyaj danışmanlıkları vererek size gerçekten yakışan renkler ve stillerde alışveriş yapmanızı sağlıyor. Böylece vitrinde görüp severek aldığınız ama sonradan size yakışmadığını düşündüğünüz elbiseleri attığınız durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Style Color ayrıca stil, renk ve makyaj danışmanları da yetiştiriyor. 

Bizi de hem bu konuda bilgilendirmek, hem de ufak bir deneyim kazanmamızı sağlamak amacıyla İzmir’deki ofislerine davet ettiler.

Keyifli bir sunumun ardından sıcak mı yoksa soğuk tonların mı cildimize yakıştığını öğrenmek için ayna karşısına geçtik :) Barbara ve Esin Hanım ile renkli kumaşların cildimizdeki yansımalarını inceledik. Bu küçük renk analizi sonucunda kuzumla (Ersin) beraber bize en çok soğuk renklerin yakıştığını öğrendik. Artık ortak bir gardrop oluşturmayı planlıyoruz :P Şaka bir yana bana yakışan renklerin çoğunun zaten farkında olduğumu gördüm ve bu beni çok sevindirdi.

Bize güler yüzü ile ağırlayan Style Color ekibine ve fotoğraflayan kuzuma teşekkürlerimle :) Bu arada çok yakında Style Color ile birlikte size güzel bir süprizimiz olacak, takipte kalın.

facebook.com/StyleColor
twitter.com/STYLEColor2

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.