Kadınlar İçin Tasarlanmış 7 Özel Laptop

2
243

hp-women-laptop.jpg

Burada gördüğüm ilginç haberi sizinle de paylaşmak istedim. Intel ve HP, kadınlar için 7 özel laptop tasarlamışlar. Tasarlarken de şu soruya cevap aramışlar : ” Kadınların idealindeki laptop nasıl olmalı ? ”

Buldukları cevaplar doğrultusunda tasarladıkları laptoplara göz atalım :

hp-perfume.jpg

HP Perfume (Parfüm), isminden de anlayacağınız gibi kullanıcılara internetten parfüm indirebilme ve dahili deposuyla bunu kullanıcıya sunma olanağı sağlaması düşünülerek tasarlanmış.

hp-chameleon.jpg

HP Chameleon’ ın (Bukalemun) özelliği ise, gerçekten kadınları mest edecek cinsten. Adından da anlayabileceğiniz gibi, bu laptop tıpkı bir bukalemun gibi bulunduğu bölgenin rengini ve desenini alıyor. Böylece kadınların giydiği her kıyafetine uygun bir laptopı oluyor.

hp-fitness.jpg

HP Fitness (Form Tutma), sert bir kasaya ve resimde gördüğünüz gibi üst kısmında bir tartıya sahip. Böylece, kadın kullanıcılara kilolarını ölçme, buna uygun beslenme programı oluşturma ve diyet seçebilme gibi özellikler sunuyor.

 hp-make-up.jpg

 HP Make-Up (Makyaj)

hp-eco.jpg

 HP Eco (Çevreci)

hp-mama.jpg

 HP Mama (Anne)

hp-nobag.jpg

 HP Nobag ( Çantasız Kolay Taşınabilir)

Bu kadın ruhundan anlayan tasarımlar elbette şimdilik sadece “tasarım” olarak adlandırılıyor. Ama kimbilir gelecekte neler göreceğiz :)

Yine de sormadan edemeyeceğim, siz en çok hangisini sevdiniz ? :D

Kadınlar için tasarlanmış elmas taşlarla süslü usb bellekler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.