Kalem Eteği Ofis Dışında Giymenin 5 Yolu!

0
438

2012 ilkbahar-yaz modasının tanıtıldığı defilelerde ön plana çıkan kalem etekler, artık klasik kullanımın dışına çıkmamız gerektiğini bize vurgular tarzda. Kullanılan kumaşlar ve desenler oldukça çeşitli. Peki siz kalem eteği ofis dışında kullanmaya hazır mısınız? İşte size birkaç fikir bizden olsun:

Kısa Bir Kazak İle

Kalem eteği kısa bir kazak ile kombin edebilirsiniz. Böylece, kalem eteğin yüksek belini avantaja çevirebilir, giymekten çekindiğiniz kısa kazaklara dolabınızda yer açabilirsiniz.

T-Shirtünüzü Düğümleyerek Kombin Edebilirsiniz

Bir başka seçenek ise t-shirt ya da gömleğinizi düğümleyerek kullanmak. Böylece kalem eteğinizle “sokak stili” yaratabilirsiniz.

Kot Kalem Etek

Kot kumaştan yapılan kalem etekler, kalem eteği ofis dışına taşımak için oldukça uygun görünüyor.

Gece de Giyebilirsiniz

Kalem eteği geceye de taşımanız mümkün. Bunun için saten, dantel ya da payetli olanları tercih edebilirsiniz. Eteğin üzerine giydiğiniz ise sade ve şık bir üst olmalı.

Rock’n Roll Tarzı Yaratabilirsiniz

Kalem etekle rock’n roll tarzı bile oluşturabilirsiniz. Deri etekleri tercih edebilirsiniz. Ya da deri bir ceket ile kombin edebilir, botlar ve metal aksesuarlarla görünüşü tamamlayabilirsiniz.

Kalem etekler elbette daha fazla kullanım şekline sahip, ama öne çıkan tarzlar bunlar :) Siz de önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.