Kaliteli Aksesuar Tutkunlarına Tutkutaki.com

0
199

Kaliteli Aksesuar Tutkunlarına Tutkutaki.com

Kolyeden küpeye, bileklikten, yüzüğe ve bayan çantaları dahil 500’i aşkın ve devamlı genişleyen ürün çeşidiyle aksesuar dünyasına hızlı bir giriş yapan tutkutaki.com, 925 ayar gümüş, swarovski taş ve 1. sınıf el işçiliğiyle yapılmış ürünlerini uygun fiyata satışa sunarak takı tutkunlarına yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Sitenin kurucusu Selçuk TOYGAR, ürün yelpazelerinin, gümüş takı meraklılarına her zevke ve bütçeye hitap ettiğini belirtmiştir. E ticaret sitelerinin her ne kadar doyma noktasına geldiği söylense de aksesuar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Kadınlar kaliteli bir aksesuara her zaman bütçe ayırırlar, kıyafet basit bile olsa, kaliteli bir aksesuarla elegan bir görünüme kavuşacaklarını bilirler. Üstelik seçtikleri aksesuarı birden fazla kıyafette de kullanabilirler. Tutku Takı seçkin takı ürünlerini en uygun fiyatlarla üyelerine sunmak için internet ortamında kurulmuş bir alışveriş platformudur, satış için fiziki bir mağazası bulunmamaktadır.

3D Secure platformu ile güvenliği tescillenmiş tutkutaki.com‘da satın aldığınız bir ürünü sorgusuz sualsiz iade edebilme garantisi bulunuyor.

Fiyatları 20 TL- 315 TL arasında değişen aksesuarlarda siteye üye olanlara 50 TL üzerindeki alışverişlerde 10 TL değerinde hediye kuponu verilmekte ve 50 TL üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti alınmıyor.

Ayrıntılı bilgi için: info@tutkutaki.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here