Kamuflaj Deseni Giymenin Yolları

3
1599

Bildiğiniz gibi bir kamuflaj desenidir aldı başını gidiyor :) Benim de sevdiğim trendlerden biri oldu. Peki nasıl giyilir bu kamuflaj deseni derseniz, biraz stil önerisinde bulunalım istedim;

Modern Görünüm

Daha modern bir görünüm istiyorsanız eski model bol pantolonlar yerine üzerinize oturan, skinny pantolonları tercih edebilirsiniz.

Feminen Dokunuş

Kamuflaj desenini ağır buluyorsanız, onu feminen bir dokunuşla birleştirin. Mesela dantel bir elbise yada topuklu ayakkabılarla daha feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Klasik Military

Söz konusu kamuflaj deseni olduğunda klasik bir military görünümünü yok sayamazsınız. Bunun için kombininizi basit tutarak, haki yeşili, kamuflaj desenli bir parka yada trençkot ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ayakkabı seçiminizi bu görünüme uygun botlardan yana kullanabilirsiniz.

Kamuflaj Desenli Aksesuarlar

Kamuflaj desenini daha yumuşak bir şekilde taşıyabilmek için bu desene sahip aksesuarlara yönelebilirsiniz. Kamuflaj desenli bir çanta, fular, şapka gibi.

Farklı Renklerde Desenler

Klasik haki yeşiline takılı kalmayın. Farklı renk kombinasyonlarına sahip kamuflaj desenlerini de deneyebilirsiniz.

Kamuflaj Desenli Ayakkabılar

Bulunması biraz zor olsa da, kamuflaj desenli ayakkabılar da çok hoş bir tercih olabilir. Ya da bunu bir “kendin yap projesi” haline getirip, ayakkabılarınıza kamuflaj desenleri çizebilirsiniz. Neden olmasın?

Süslemeler

Çivi, zımba, parlak taşlar, boncuklar ve apoletler kamuflaj desenli bir ceketi hareketlendirmek için kullanabileceğiniz malzemelerden birkaçı.

Kamuflaj Desenli Tırnaklar


Kamuflaj desenini sadece giymek zorunda değilsiniz. Dilerseniz kamuflaj desenli tırnak süslemesi yaparak da bu trende dahil olabilirsiniz :) Yapmanız gereken nasıl yapıldığını anlatan yukarıdaki videoyu izleyip, uygulamak.

Peki sizin tercihiniz nasıl?

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.