Kendiniz Yapabileceğiniz Bohem Saç Modelleri

0
1292

4c2ec093a75ce0d13837205e0b16a589

Merhaba,

Sizi kapalı, yağmurlu bir İstanbul havasıyla selamlıyorum ama bu bizim yaz sezonu hakkında konuşmamız için engel değil :) Bu yaz tam bir “bohem” rüzgarı esecek. İster moda olsun, ister saç modelleri, isterse de makyaj. Ben de bugün kendini yaza hazırlamak, bohem trendini yakalamak isteyenleri düşünerek faydalı bir yazı yazmaya karar verdim; evde kendiniz yapabileceğiniz bohem saç modelleri!

Hadi başlayalım;

Sevgili Song of Style blogunun sahibesi, yaz için saç şekillendirme aleti kullanmadan, doğal görünen dalgalar nasıl yapılır onu anlatıyor.

2015-bohem-sac-modelleri

Peki ya saç örgüsüne ne dersiniz? Eğer saçınız doğal olarak zaten dalgalıysa tek yapmanız gereken, saçınızı fotoğraftaki gibi örmek. Saçınız dalgalı değilse o zaman ilk önce işe doğal görünen dalgalar yaparak başlamalısınız.

2015-bohem-sac-modelleri-2

Saçınız kısa mı? Hiç dert değil. Kısa saçla da pekala bohem saç modeli yapabilirsiniz.

2015-bohem-sac-modelleri-4

Saçınızı örerek yapabileceğiniz bir bohem saç modeli örneği daha. Yapımı çok çok basit!

2015-bohem-sac-modelleri-5

Saç bandı kullanarak iki farklı saç modeli yaratabilirsiniz. İster saç bandını öylece takarak, isterseniz de saçınızı saç bandının içine saklayarak. Seçim sizin.

2015-bohem-sac-modelleri-6

Ve son olarak, diğerlerinin aksine biraz oyalayıcı ama görünümü kesinlikle muhteşem. Bu saç modelini tek başına yapamayacağınızı düşünüyorsanız yardım alabilirsiniz.

2015-bohem-sac-modelleri-7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.