Kışın Leopar Deseni Giymenin 4 Yolu

1
364

Leopar deseninin bu sezonki popülerliği göz ardı edilemez bir gerçek. Peki bu sezon leopar desenini nasıl kullanabiliriz, hangi parçalar daha popüler? Gelin bir bakalım;

Leopar Desenli Üstler

Kışın Leopar Deseni Giymenin 4 Yolu

Leopar desenli bluzlar ve kazakların kombin alternatifi bol olduğu için kışın iyi bir seçimdir. Kadife bir pantolon yada bandaj etekle kullanabileceğiniz gibi, leopar desenini en risksiz şekilde giymenin yolu siyah bir pantolondur. Ayrıca bu sezonun trendlerinden olan renkli pantolonlar da leopar deseni ile kombinlenebilir.

Leopar Desenli Kaban

Kışın Leopar Deseni Giymenin 4 Yolu

Bildiğiniz gibi leopar desenli kabanlar son zamanlarda oldukça popüler, ünlüler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Evet cesur bir seçim fakat içinde oldukça şık ve kadınsı görünebilirsiniz. Neredeyse her şeyle uyumludur. Çoğu davet ve gece kıyafeti ile giyebilirsiniz.

Leopar Desenli Pantolon

Kışın Leopar Deseni Giymenin 4 Yolu

Leopar deseni taşıyan diğer parçalar gibi leopar desenli pantolonların da kombin olanağı oldukça fazladır. Kazaklar, rahat t-shirtler, gömlekler ve dahası. Leopar desenli pantolon alırken, herşeyle kombinlenebilmesi için naturel görünenlerini tercih edin.

Leopar Desenli Aksesuarlar

Kışın Leopar Deseni Giymenin 4 Yolu

Bunu hep söylerim, eğer bir desenin, bir trendin ya da rengin size göre olmadığını düşünüyor yada risk almaktan çekiniyorsanız onu aksesuarlarınızda kullanın. Eğer leopar deseni kullanmak çekiniyorsanız işiniz çok kolay. Çünkü nerdeyse tüm aksesuarlarda bu desene rastlamak mümkün. Ayakkabı, kemer, çanta, küpe, fular, laptop çantası, aklınıza ne gelirse :)

Siz leopar desenini nasıl kullanıyorsunuz?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here