Kişiye Özel Gelinlikler Evlilik Atölyesi’nde!

1
1505

Yakın gelecekte evlenmeyi planlayan gelin adaylarını düğün gününe kadar son derece heyecanlı ve bir o kadar da yorucu bir süreç bekler. Gelin adaylarının kafasını en çok karıştıran kısım ise gelinlik seçimi. Gelinliğim nasıl olmalı, gelinliğimi seçerken nelere dikkat etmeliyim gibi soruların yanıtlarını ararken altın kural vücudunuzu ve karakterinizi tanımaktır diyor, İzmirli ünlü gelinlik markası Evlilik Atölyesi’nin sahibi Nuran Efe Zırhlı.

Haute Couture asaletini gelinliklerinde gözler önüne seren ve tasarımları ile gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Evlilik Atölyesi, gelinlik modellerinde kişiye özel tasarlanan detaylarla benzersiz bir gelinlik koleksiyonu sunuyor. Evlilik Atölyesi, 2011 yılında iç mimar Nuran Efe Zırhlı tarafından İzmir’de kuruldu. Gelinlikte ve abiyedeki benzersiz tasarımları ile fark yaratarak kısa zamanda uluslararası bir modaevi haline geldi.

Evlilik Atölyesi imzalı gelinliklerde kullanılan özel işlemeler ince el işçiliğinin tüm ayrıntılarını sergiliyor. Gelinliklerin her kıvrımında, dantelin beden ve ruhla birleşen güçlü etkisini, romantizmi hissediyorsunuz. Kadınsı ruhu ön plana çıkaran cesur dekolteler minimal çizgilerde saklanıyor ve göz yormuyor.

Evlilik Atölyesi’nin geniş koleksiyonunda vintage şıklığa gönderme yapan gelinlikler de yer alıyor. Gelenekselle modernni birleştiren, görkemli ama aynı zamanda duru bir tarz yaratıyor. Güpür ve dantelle birleşen tasarımlar, kat kat tüller, tüllerin üzerine işlenen aplikler ve değerli taş süslemeleri koleksiyonda ön plana çıkan detaylardan.

Koleksiyonunda oryantal tasarımları modern bir bakış açısıyla yorumlayan, zaman zaman abartılı detayları sade hatlarla buluşturan modellerin de yer aldığı Evlilik Atölyesi en iyi kumaşları en iyi malzemelerle buluşturuyor ve düğün gününde göz alıcı ve hafızalardan silinmeyecek bir gelinliğe sahip olmak isteyen gelin adaylarına ulaşılabilir lüksü sunuyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here