Kişiye Özel Masa ve Kapı İsimlikleri

0
696

Kişiye Özel Masa ve Kapı İsimlikleri

Masa ve kapı isimlikleri Roma döneminden beri hayatımızda yer alan kavramlardır ve o zamandan beri prestijin göstergeleri olmuştur. Özellikle masa isimlikleri farklı malzeme (Ahşap, Mermer, Cam, Metal, Deri, Kristal, Pleksiglas), şekil ve tasarımlar ile son derece kişiselleştirilebilir öğelerdir.

Masa ve kapı isimliğinizin kalitesi ve görünüşü kişiliğinizi yansıtır. Bu yüzden isimliklerinizi kaliteyi garanti eden yerlerde yaptırmaya özen gösterin. Size online olarak sipariş verebileceğiniz Size Özel Baskı‘yı tanıtmak istiyorum.  2M Size Özel Baskı, Odak Tic. Ltd. Şti.  2003 yılında kurulmuş ve kişiye özel baskı alanında çalışan bir işletme. Uygun fiyat ile müşterinin istekleri üzerine adet sınırı olmaksızın baskı yapan bir yer arıyorsanız istediğiniz oldu :) Ayrıca size ister kredi kartı isterseniz de kapıda ödeme imkanı tanıyor.

Kişiye Özel Masa ve Kapı İsimlikleri

Size Özel Baskı kapı isimlikleri, masa isimlikleri başta olmak üzere kupa, kalem, anahtarlık, bardak altlığı gibi bir çok ortamda baskı yapabiliyor ki; tüm bunlar sevdiğiniz birine alacağınız kişisel bir hediye için oldukça uygun seçenekler. Kendisine özel hazırlanmış bir hediye herhangi bir yerden alınmış hediyeden şüphesiz ki manevi olarak daha değerli olacaktır. Kadın ya da erkek iki tarafı da memnun edebilecek uzun ömürlü, hatıra olarak saklanabilecek, alınan diğer hediyelerden çok daha farklı bir hediye verebilirsiniz. Sevdiklerinize unutulmaz ve sıra dışı bir hediye vermek istiyorsanız Size Özel Baskı tam aradığınız yer. İstediğiniz ürün üzerine yazı ile birlikte bir resminizi bastırarak hediyenizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

Size Özel Baskı’ya sosyal medyadan da ulaşabilirsiniz :)

twitter.com/sizeozelbaski
facebook.com/sizeozelbaski

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here