Klasik Küpelerden Sıkılanlara Ear Cuff Modası!

0
479

ear-cuff-modelleri

Kulakları süsleyen en modern aksesuarlardan biri olan ear cuff küpelerin, birkaç sezon önce bu kadar popüler olacağını kestirmek zordu. Çünkü bu trend ilk uygulanmaya başladığında klasik küpelerin aksine daha dikkat çekici olduğu için cesaret isteyen bir seçim olarak görülüyordu. Artık durum daha farklı ve ear cuff küpelere çoktan ısındık bile :) Ear cuff küpe benim de çok sevdiğim ve kulakta çok şık durduğunu düşündüğüm bir aksesuar. Bugün size yazın daha bir hevesle takılan bu aksesuardan bahsetmek ve aynı zamanda sevebileceğiniz ear cuff modelleri göstermek istiyorum.

quqla-ear-cuff-modelleri

Benim en beğendiğim modeller arasında taşlı ve sallantılı ear cuff modelleri yer alıyor. Mesela bu görseldeki küpe gibi. Buradan göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

ear-cuff-modelleri-2

ear-cuff-modelleri-3

Ear cuff küpeleri günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi taşlı zarif modelleri tercih ederek gece kıyafetlerinizi bile tamamlayabilirsiniz :) Saç modeli seçimi nasıl olmalı derseniz, toplu saç modelleri ile ear cuff küpenizi ortaya çıkarabilirsiniz. Ama benim fikrim açık bırakılmış ve saçın bir tarafı kulağın arkasına atılmış olan saç modelleri bu aksesuar ile harika bir şekilde bütünleşiyor.

quqla-ear-cuff-modelleri-2

Daha sade modellerden hoşlananlar için yapraklarla süslenmiş olan bu ear cuff modelini önerebilirim. Sizce de çok zarif bir model değil mi? Sevdiyseniz buradan ulaşabilirsiniz :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here