Kot Pantolonlarınızı Yenilemek İçin 4 Kendin Yap Projesi

0
1283

Eskiyen kot pantolonlarınıza yeni bir tarz kazandırmak yada en son çıkan kot pantolon trendlerine daha az masrafla uyum sağlamak için kendin yap projelerinden yardım alabilirsiniz. Bugün sizin için dört ayrı, yapımı çok kolay kot pantolon yenileme projesini bir araya getirdim. Umarım size ilham verir :)

kot-pantolon-yenileme

Kot pantolonlarınızın paçasına zımba eklemeye ne dersiniz? Zımbalı ve çivili kot pantolonların birçok farklı şeklini görmüştük ama bence bu kendin yap projesi daha minimal ve şık bir görünüm sağlıyor. Yapımı çok basit, ama yine de göz atmak isterseniz burada bulabilirsiniz.

payetli-kot-pantolon-yapimi

Payetli kumaş kullanarak da kot pantolonlarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Kot pantolonunuzun ceplerine payetli kumaş dikerek. Payet seven ama giymeye cesaret edemeyenler için bu kendin yap projesi daha az riskli görünüyor, ne dersiniz :) Yapım aşamaları için buraya göz atabilirsiniz.

kot-pantolon-yenileme-fikri

Kot pantolonunuzu yenilemek için illa zımba yada payetli kumaş gibi malzemeleri aramak zorunda değilsiniz. Elinizin altında olan iğne ve iplikle bile kolayca yenileyebilirsiniz! Kot pantolonunuzun ceplerine ister düz çizgiler yapın, isterseniz desenler. Fikir buradan.

puantiyeli-kot-pantolon-yapimi

Bu fikirlerin hiç biri aklınıza yatmadıysa kumaş boyası kullanabilirsiniz. Boya ile kot pantolonunuzun üzerine minik puantiyeler yapabilirsiniz mesela. Peki puantiyeleri rastgele değil de belli bir aralık bırakarak nasıl yapabilirim derseniz buradan göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here