Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri

0
1040

Eğer küçük göğüslere sahipseniz, bu yazı size nasıl giyinmeniz, nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda biraz yardımcı olacaktır. Öncelikle işe kendinize güvenmekle başlayın, sonra da önerilere bir göz atın :)

Yüksek Yakalar

Düşük yakalar göğüs kısmınıza daha fazla dikkat çekmenize neden olur. Bu nedenle yüksek yakalı kıyafetler seçmeye özen gösterin.

Dikkat Dağıtın

Dikkatleri göğüs bölgesinden uzak tutmak için kol ve omuzlarınızı gösterin. Kısa kollu bir t-shirt ile bunu yapabilirsiniz.

Sırtı Açık Kıyafetler

Küçük göğüslere sahipseniz, göğüs dekoltesi yerine sırt dekoltesi tercih edin. Diğerlerine göre sütyen kaygınız olmayacağı için bunu avantaja çevirebilirsiniz. Sırtı açık kıyafetlerin bu sezon moda olduğunu düşünürsek şanslısınız :)

Renklere Dikkat

Üst bölgenizde kullandığınız renklere de dikkat etmelisiniz. Açık renkli üstler göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlar. Ayrıca yine sezon modası olan parlak renkler de tercih edilebilir.

Fırfırlar, Süslemeler

Fırfırlı, süslemeli üstler hacim kazandıracağı için göğüslerinizi daha büyük gösterebilir. Benzer şekilde, düz bir t-shirtün üzerinde kullanacağınız bir fular da işinizi görecektir.

Kalın Kazaklar

Kış aylarında ince olanlarının yerine tercihinizi kalın örgülerden yana kullanın.

Cepli Üstler

Göğüs kısmında cebi bulunan bir t-shirt göğüslerinizi daha büyük gösterebilir. Bu bölümde bulunan herhangi başka bir ekleme de bu etkiyi yaratır.

İspanyol Paçalar

İspanyol paça pantolonlar belinizi ince gösterdiği için vücudunuzun üst tarafı daha geniş görünür.

Geniş Kemerler

Kemer seçerken geniş olanlarına yönelin, sizin kurtarıcı aksesuarınız olabilir.

Bikini Seçimi

Bikini üstlerinde de yine fırfır, büzgü gibi süslemeler yerinde bir seçim olacaktır. Bunun haricinde, üçgen, straplez (bandaj) ve boyundan bağlamalı bikinileri de kullanabilirsiniz. Bol desenli bikinileri de unutmayalım, özellikle yatay çizgilere sahip olan bir bikini üstü işinize yarayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.