Küçük Siyah Elbiseyle Dikkat Çekmenin Yolları

0
457

Küçük Siyah Elbiseyle Dikkat Çekmenin Yolları

Her kadının gardırobunda bulunması gereken, farklı davetler için farklı şekillerde kombinlenebilen kurtarıcı parçalardan biridir küçük siyah elbise. Peki siyah elbisenizi nasıl daha dikkat çekici kombinleyebilirsiniz? Birkaç kombin önerisinde bulunmak isterim;

  • Küçük siyah elbisenizi sıkıcı bir şekilde kombinlemek istemiyorsanız, onu dikkat çekici aksesuarlarla tamamlayın. Büyük bir kolye, birkaç bileklik yada dikkat çeken küpeler. Siyah elbisenizi bir anda hareketlendirebilir. Söz konusu sade bir siyah elbiseyse abartmaktan korkmayın :) Altın ve gümüş her zaman iyi bir seçimdir fakat kendinizi bu iki renkle sınırlandırmayın ve alternatif renkler denemekten çekinmeyin.
  • Küçük siyah elbisenizi bir çift stilettoyla harika bir şekilde tamamlayabilirsiniz fakat daha dikkat çekici bir kombin istiyorsanız neden çizmelerle giymeyi denemiyorsunuz? Bu sezon diz üstü çizmeler çok moda, eğer boyunuz uzunsa bu avantajı kullanabilirsiniz. İnce bir çorapla birlikte giyeceğiniz çizmeler elbisenize farklı ve seksi bir hava katacaktır. Siyah en risksiz, her zaman kazanacağınız bir renk ama dilerseniz biraz daha cesur davranarak kırmızı gibi iddialı renklerde bir çift çizme seçebilirsiniz.
  • Ceket, düz siyah bir elbiseyi istediğiniz tarza adapte edebilmenizi sağlar. Eğer günlük ama dikkat çekici bir görünüm istiyorsanız kot ceket, elbisenizle tezatlık yaratmak istiyorsanız canlı renklerde bir blazer ceket giyebilirsiniz. Renkli deri ceketler de bir başka alternatif.
  • Hem küçük siyah elbisenizi ufak bir dokunuşla değiştirebileceğiniz, hem de ince belinizi ortaya çıkarabileceğiniz harika bir parçadır kemer. Kesintisiz, akıp giden bir görüntü için siyah, daha dikkat çekici görünmek içinse kırmızı, pembe gibi renkleri seçebilirsiniz. Zincir kemerler ise daha asi bir görünüm için ideal olabilir (bu kombinime bakabilirsiniz).
  • Elbiseniz çok sadeyse, ilgiyi başka bir bölgeye çekerek sıradan bir görünümden kurtarabilirsiniz. Mesela dikkat çekici bir taç takarak. Çiçekli, tüylü, hatta asi bir görünüm için çivili :) Bu tamamen nasıl görünmek istediğinize bağlı.
  • Boynunuza dolayacağınız bir fular da küçük siyah elbisenizi daha dikkat çekici bir hale getirebilir. Özellikle de bu havalarda oldukça uygulanabilir bir fikir bu. Mesela sezon trendlerinden olan ekose desenli bir fular çok şık duracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here