Lacoste Lovina Flip-Flop ve Aynı Renk Ojeler!

0
323

Lacoste Lovina Flip-Floplar ve Lacoste Ojeler ile Yazınız Daha Renkli Geçecek!

Lacoste 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu markanın çizgisine uygun bir şekilde klasik parçaları modern dokunuşlar ile yorumluyor. Koleksiyonun ön plana çıkan parçalarından Lovina flip-floplar yaklaşan yaz aylarında rahatlık ve şıklığı ayaklarınıza getiriyor.

Siyah, beyaz ve lacivert renk seçenekleri ile klasiklikten vazgeçemeyen Lacoste kadınlarının gönlünü fethetmeye aday Lovina’lar, pembe, fuşya, turkuvaz, ve mavi gibi capcanlı renk seçenekleri ile gençlerin gözdesi olacağa benziyor.

Lacoste’un ikon haline gelen logosu timsahın süslediği Lovina flip-floplar size bir de sürpriz sunuyor. Dilediğiniz renkteki Lovina flip-flopınızı alın, uygun renkteki Lacoste oje size hediye olarak gelsin!

Plaj kıyafetinizi mükemmel şekilde tamamlayacak Lovina flip-floplar ile dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun, uygun renkteki Lacoste ojeniz ile tarzı yakalayın! Capcanlı renklerdeki Lovina flip-floplar ve Lacoste ojeler tüm Lacoste mağazalarında sizi bekliyor. Ayrıca yaklaşan Anneler Günü için de harika bir hediye seçeneği olabilir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here