Live Clean Argan Yağı Yumuşaklık & Parlaklık Bakım Kremi

2
404

Size uzun bir süredir kullandığım ve memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum bugün; Live Clean Argan Oil Smooth & Shine Cream. Bitkisel içerikli ürünler her zaman ilgimi çekmiştir. Ayrıca argan yağının son zamanlardaki popülerliğini ve hakkında okuduğumuz olumlu eleştirileri de düşününce, Live Clean markasını keşfetmemek olmazdı.

Adından da anlayacağınız üzere saçınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırırken, aynı zamanda elektriklenmeyi önlemek için geliştirilmiş bir saç kremi. Durulanmıyor, nemli saça uyguluyorsunuz.

Gelelim benim “Live Clean Argan Oil Smooth & Shine Cream” deneyimime;

Üzülerek itiraf ediyorum ki, son zamanlarda saçımla gerektiği gibi ilgilenemedim. E tabi bunun bir sonucu olarak saçım matlaştı, sağlıksız görünmeye başladı :( Bu saç kremi sanırım saçımı artık daha fazla ihmal etmememi hatırlatmak için karşıma çıktı. Saç kremini düzenli olarak kullandığınızda saçınızdaki iyileşmeyi fark etmeye başlıyorsunuz. Bunun dışında içeriğindeki argan yağı sayesinde saçınıza sürer sürmez parlaklık verdiğini göreceksiniz. Fakat saçınızda yağlı, ağır bir his bırakmıyor. Aksine saç kremi hızlı emildiği için doğal bir parlaklık kazandırıyor. Saç kremini özellikle saç uçlarına uygulamaya özen gösterin, çünkü en çok bu bölgenin ihtiyacı vardır. Ben öyle yapıyorum. Kokusuna gelince oldukça hafif ve doğal bir kokusu var.

Kısacası benim memnun kaldığım bir ürün. Eğer sizin de parlaklığını yitirmiş, kuru ve elektriklenen bir saçınız varsa denemenizi öneririm.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here