LuxyBox Kutusu Ürün İncelemeleri

0
372

LuxyBox‘ın daha önce bana hediye etmiş olduğu aralık ve ocak ayı kutularında bulunan ürünlerden denediklerimi sizin için yorumluyorum bugün.

Fruitkicks Duş Jeli Nar Özlü: Duş jeli en sık kullandığım ürünlerden biri. Farklı markaların duş jellerini denemeyi severim. Bu nedenle bu ürünü ilk fırsatta denedim. Kokusu hoş, cildime herhangi kötü bir etkisi olmadı.

Rosactive Couperose Cream Hassas Ciltler İçin Krem: Cilt tarafından hemen emiliyor, etkili bir krem. Ürünün numunesi çok küçük olduğu için detaylı bir yorum yapamıyorum.

Rausch Avokado Yoğun Bakımı: İçerisinde avokado yağı bulunduğu için bu bakım kremini denemeden olmaz diye düşündüm. Avokado yağı kuru saçlar için oldukça etkili bildiğiniz gibi. Düşündüğüm gibi de oldu. Saçınıza uyguladığınızda sonuç gözle görünür şekilde etkili oluyor. Saçı nemlendiriyor ve bu etkiyi uzun bir süre hissedebiliyorsunuz. Benim saç tipim normal olduğu için avokado yağı bana biraz ağır geldi. Ama eğer kuru saç tipine sahipseniz mutlaka öneririm. Saçınızı nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda onarıyor.

Nasıl uygulandığına gelince, ben tarağımın üzerine biraz sürdüm ve tarayarak saçıma dağılmasını sağladım. Sürdükten sonra beklemeden bol suyla durulamalısınız.

Mavala Mini Ojeler: Gelelim Mavala’nın mini ojelerine. Onları da sizin için tırnaklarıma sürüp fotoğrafladım. İkisinin de rengi çok tatlı :) Kolayca sürülüyor ve hemen kuruyor. Üzeri herhangi bir iz olmuyor.

Yukarıda gördüğünüz Mavala 293 numara.

Bu da 65 numara :)

LuxyBox’a üye olmak isterseniz buradan olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.