MakaSSende ile Hayalinizdeki Giysileri Kendiniz Tasarlayın!

0
505

makassende_gorsel

Bütün kadınların alışverişten önce hayalinde bir giysi vardır. Mağaza mağaza dolaşır ancak aradıklarını bir türlü bulamazlar! Yakası istedikleri gibi olsa rengi istedikleri gibi olmaz. Boyu istedikleri gibi olsa kolları hayallerindekine uymaz. Ya da beğendikleri o güzelim elbiseler üzerlerinde istedikleri gibi durmaz. Ne de olsa hepsi standart kalıplarla herkes için üretilmiştir.

MakaSSende ise tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırıyor!

Nasıl mı? www.makassende.com adlı web sitesi kısa bir süre önce hizmete girdi. Sitede 3D modellemeler aracılığıyla kadınlar hayallerindeki elbiseleri kendileri tasarlıyor! Yaklaşık 10 kısa adımla elbise, etek, bluz, kadın ve erkek gömleği gibi giysiler tasarlanabiliyor. Olasılıkların sayısı ise çarpıcı, sitede 22.534.373 tasarım yapmak mümkün!

screenshot2

“Kendi Giysilerini Tasarla” fikriyle hayata geçen MakaSSende, aradığı giysileri bulamayan ya da aramaya vakti olmayan, kendi tasarımını giymek isteyen ve giysilerinin sadece kendisine özel olmasını isteyen kadınlar için tasarlanmış. Kullanıcılara 3D modellemeler ile gerçeğe en yakın görüntünün alınabileceği simülasyonlar sunularak kendi tasarımlarını yapabilecekleri pratik ve keyifli bir program oluşturulmuş.

Bir nevi internet terzisi olarak da tabir edilebilecek olan MakaSSende, kullanıcıların tasarımlarını kolayca tamamlayabilmelerini sağlayacak kullanıcı dostu bir anlayışla kurgulanmış. Her adımda, hangi aşamada olunduğu takip edilebiliyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin tüm detayları da tasarım sürecinde kullanıcılarla paylaşılıyor. Kullanıcı sabırsızlıkla beklediği tasarım kendisine ulaştığında eline alacağı ürünün kalitesini en başından itibaren biliyor.

3D modellemeler ile tasarlanmak istenen ana model, bu modele ait tüm detaylar, modelin rengi ve kullanıcının zevkine uygun kişisel küçük ayrıntılar seçilebiliyor. Kişisel seçimlerle tasarımlar özelleştiriyor. Kullanıcı, yakasından düğmesine, kumaşından rengine kadar satın alacağı ürünün her ayrıntısını kendisi belirliyor. İsterse gömleğine iPhone’una özel bir cep ekletiyor, isterse monogram seçeneği ile ad ve soyadını gömleğine işleterek üzerinizdeki giysilerin de kendisi kadar saygın olduğunu gösteriyor. Hatta müşterilerin saatlerini hangi kollarına taktıkları ayrıntısı bile sitedeki üretim sürecinde önemseniyor. Siparişin tamamlanmasının ardından tasarım en kısa sürede müşterilerin ölçülerine ve zevklerine özel olarak, tasarımın hak ettiği 1. sınıf kumaşlar ve malzemelerle işinin erbapları tarafından titizlikle dikiliyor ve kullanıcılara ulaştırılıyor.

MakaSSende’de tasarlanan ürünlerin tamamı kullanıcıların ölçülerine özel olarak üretiliyor. Kullanıcılar “Ölçülerinizi Girin” seçeneği ile vücut ölçülerini MakaSSende ile paylaşabiliyor. Ölçülerini nasıl alacağını bilmeyen kullanıcılar için bu bölüm videolar ve fotoğraflar ile desteklenmiş. Dolayısıyla bu süreç çok kolay bir hale getirilmiş. Kullanıcı ölçülerini bir defa hesabına kaydettiği takdirde bu ölçüler her alışverişinde otomatik olarak kullanılabiliyor.

screenshot1

MakaSSende alışılmış alışveriş deneyimlerinin çok ötesinde bir sonuç vermek üzere tasarlanmış. Geleneksel kişiye özel üretim konseptinin çağımıza uygun, pratik ve keyifli bir şekli yaratılmış. MakaSSende’den alışveriş yapmak hem çok pratik, hem çok eğlenceli. Kullanıcılara özel üretim yapıldığı ve sonunda kullanıcıların ellerine alacakları ürün kendi tasarımları olduğu için sonuç çok tatminkar.

Sitede ayrıca sadece MakaSSende’ye özel olan retro bir koleksiyon da bulunuyor. Bu ürünlere Özel Seçimler adlı bölümden ulaşmak mümkün. MakaSSende kişiye özel üretime ve konsept ürünlere değer veren bir site. Üstelik her şey MakaSSende’nin kendi üretimi. Dolayısıyla malzeme kalitesine büyük özen gösteriliyor.

Hayallerindeki giysileri tasarlamak isteyenler için www.makassende.com harika bir tercih olacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here