Miami Swim Week 2016 Bikini & Mayo Trendleri

0
826

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde Miami Swim Week düzenlendi. Bu özel moda haftasında, bikini & mayo tasarımcıları koleksiyonlarını tanıtıyor ve böylece en yeni bikini ve mayo trendleri belirleniyor. Peki bu seneki Miami Swim Week nasıl geçti, hangi bikini & mayo modelleri ön plana çıktı? Hadi hemen göz atalım;

Gelin Bikinisi

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri

Miami Swim Week kapsamında podyuma çıkan koleksiyonlar arasında göze çarpanlardan biri “Gelin bikinileri” oldu. Eğer yakında evlilik planınız varsa, balayı için bu bikinilerden ilham alabilirsiniz. For Love & Lemons, Beach Riot, Baes and Bikinis ve Beach Bunny gelinlere özel bikini & mayo hazırlayan tasarımcılardan bazıları.

Derin Dekolteli Mayolar

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri-2

Mayolar her zaman sıkıcı ve tamamen kapalı olmak zorunda değil. Buna en iyi örneklerden biri de Miami Swim Week boyunca podyumda yer alan derin dekolteli mayolar. Derin bir V şeklinde yakası olan mayolar, plajda seksi bir görünümü garantiliyor.

Uzun Kollu Bikini & Mayolar

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri-3

Sörf kıyafetlerinden ilham alınarak tasarlanan uzun kollu bikini ve mayolar sanırım ancak sörf yaparken giyilebilir. Luli Fama, Hammock ve Robb & Lulu koleksiyonlarında bu modellere yer verenler arasında.

Boyundan Bağlamalı Bikiniler

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri-4

KAOHS Swim, Lee + Lani, Tori Praver Swimwear, Issa de’ mar ve dahası önümüzdeki yaz sezonu için boyundan bağlamalı bikini modellerini yeniden canlandırdı. Göğüs dekoltesinden hoşlanmayanlar yada büyük göğüslerini daha küçük göstermek isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Püsküllü Bikiniler

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri-5

Bikinilerinizi daha eğlenceli hale getirmenin en kolay yolu püsküller! Lybethras, Beach Riot, Silvia Ulson, Hammock gibi tasarımcılar plajda tercihini eğlenceli tasarımlardan yana kullanan kadınlar için koleksiyonlarında bu bikini modellerine yer vermiş.

İpli & Bağcıklı Bikiniler

miami-swim-week-2016-bikini-trendleri-6

Son olarak da, bantlı yada ipli bikinilerden bahsetmek istiyorum. Yalnız bu bikiniler sizin bildiğiniz klasik ipli bikinilerden değil. KAOHS Swim, Indah, Keva J gibi tasarımcılar ip olayını biraz abartmışa benziyor :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.