Milano Moda Haftası: 2014 Sonbahar Kış Moda Trendleri

0
393

2014-sonbahar-kis-moda-trendleri

Milano Moda Haftası boyunca sergilenen Missoni, Gucci, Giorgia Armani gibi isimlerin 2014 sonbahar kış koleksiyonlarında dikkat çekenlerden biri pastel renkler. Genellikle ilkbahar yaz sezonunda tercih edilen pastel tonlar, gelecek sezonun süpriz moda trendleri arasında olacak gibi görünüyor.

Leopar Deseni

2014-sonbahar-kis-moda-trendleri-1

Leopar deseni sevenler için önümüzdeki sonbahar kış sezonu çok iyi geçeceğe benziyor :) Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli ve Dsquared gibi isimlerin koleksiyonlarında leopar desenli kabanlara, elbiselere rastlayabilirsiniz. Eğer siz de benim gibi leopar desenine karşı pek sıcak bakmıyorsanız, daha minimal bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Takım Elbiseler

2014-sonbahar-kis-moda-trendleri-2

Milano Moda Haftasında öne çıkan moda trendlerinden biri de, aslında uzun zamandır devam eden takım elbise trendi. Erkeklerden ilham alınarak tasarlanan takım elbiseler, seksi yaka ve desenler gibi kadınsı dokunuşlarla tamamlanmış.

Kürk Detaylar

2014-sonbahar-kis-moda-trendleri-3

Kürk, geçtiğimiz sezon da oldukça sık kullanıldı ve yeni bir trend değil. Fakat Blumarine, Prada, Fendi gibi isimlerin 2014 sonbahar kış koleksiyonlarına göz attığımızda biraz daha farklı kullanıldığını görüyoruz. Yoğun bir şekilde kullanmaktansa, daha ufak süslemeler şeklinde tercih edilmiş. Eğer kürklü kıyafetlerin kabarık görünümünden çekiniyorsanız kürk detaylar ile riski daha aza indirebilirsiniz.

görsel: fabsugar.com, style.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.