Milano Moda Haftası: 2016 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

0
390

Merhaba,

Önümüzdeki sezonun trendlerine yön veren 2016 ilkbahar yaz koleksiyonları moda haftaları boyunca tanıtıldı. Ben çok yakından takip edemesem de dükkan hazırlıklarından fırsat buldukça sizinle detayları paylaşmaya çalışıyorum. Bugün de Milano moda haftasında öne çıkan moda trendlerinden bahsedelim istedim.

Çizgili Kıyafetler

2016-ilkbahar-yaz-trendleri

2016 ilkbahar yaz koleksiyonlarında ünlü modacılar çizgili kıyafetlere sıkça yer vermiş. Dolce & Gabbana, Emilio Pucci, Salvatore Ferragamo ve Max Mara çizgili kıyafetlere yer veren isimlerden bazıları.

Takım Elbiseler

2016-ilkbahar-yaz-trendleri-2

Koleksiyonlarda göze çarpanlardan bir diğeri de takım elbiseler oldu. Klasik takım elbiselerden daha farklı olarak parlak kumaşlar ve dikkat çekici desenler kullanılarak hazırlanan takım elbise trendine öncülük yapanlar arasında Dolce & Gabbana, Max Mara, Versace ve Roberto Cavalli gibi isimler yer alıyor.

Büstiyerler

2016-trendleri

Önümüzdeki sezon büstiyerler de ön planda olacak gibi görünüyor. Elbiselerin üzerine geçirilmiş yada transparan kumaştan yapılmış olanlar Alberta Ferretti, Gucci, Fausto Puglisi gibi isimlerin koleksiyonlarında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here