Mini Etek Modelleri 2013

0
972

Mini etekler; Londra King’s Road’da ki Bazaar isimli butiğin sahibi olan Galli tasarımcı Mary Quant 1965 de ikinci dünya savaşı sonrası yetişen bireysel fikirlerini, görüşlerini ifade etmek için süregelen gelenek ve ahlak kurallarını redden neslin çağrısına cevap olarak tasarlandı.

Bu yeni tasarımı 1965 ilkbahar – yaz koleksiyonunda işleyen Andre Courreges mini eteği gençler arasında dahada popüler hala getirdi. 80li yılların başında boyunun biraz daha uzatılması ile iş dünyasınada girmiş oldu. Artık belli bir kesimi betimleyen bir giysi olmaktan çıkmış herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştı.

2013 yaz sezonu için all white, turuncu, çöl, gri gibi renk trendleri var.  Size bu renklere uygun ve tabiki diğer renklerdende birşeyler katarak esinlenebilmeniz için bir kaç öneri vermeye çalışacağım.

Mini Etek Modelleri

Beyaz Kot Mini Etek Beyaz Mini Etek Beyaz Mini Etek Kombini Kemerli Beyaz Mini Etek Kombini İki Katmanlı Mini Etek Salaş Beyaz Mini Etek Kombini Spor Beyaz Mini Etek Kombini Ofis Beyaz Mini Etek Kombini Kot Ceket  ve Mini Etek Kombini Gri Sarmal Mini Etek Gri Peplum Mini Etek Gri Deri Mini Etek Gri Skort Mini Etek Gri Ofis Mini Etek Renkli Mini Etek Siyah Mini Etek Kombini Turuncu Kalem Mini Etek Turuncu Mini Etek Turuncu Mini Etek Kombini Turuncu Pileli Mini Etek

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here