Misafir Yazar: 7 Gün 7 Kombin

0
265
Her bayanın özellikle de çalışan bayanların en büyük sorunu sabah kalktığımızda gardrobun önüne geçip ne giyeceğimize karar vermek. Bu soruna çözüm bulabilmek ve size biraz olsun ilham verebilmek için bu postu hazırlamaya karar verdim. Beni sitesinde konuk eden Pemberuj.net’e çok teşekkür ederim..
Pazartesi
Haftanın ilk iş günü için bu kırmızı elbiseyi seçtim. Kırmızının enerjisine inanan biriyimdir.
Elbise: Polo Garage
Ayakkabı: Bambi
Salı
Bu sene çiçek desenleri ve mint green dediğimiz nane yeşili çok moda. Bu kombinimde ise bu iki trendi birleştirmeye çalıştım.
Bluz: Karton
Jean: Zara
Ayakkabi: Bambi
Çarşamba
Bazen pazarlardan alışveriş yapmayı çok seviyorum çok değişik şeyler bulmak mümkün bu kedili elbisemi de pazardan aldım. Gardrobumda en sevdiğim parçalardan biri oldu. Özellikle kedi sever biri olarak :)
Elbise: Pazardan
Ayakkabı: Bambi
Perşembe
Fiyonk detaylı bu elbisemi çok seviyorum. Genelde topuklu ayakkabı giymeyi sevsem de babetlerin de bendeki yeri ayrı :))
Elbise: Batik
Ayakkabı: Gojane
Cuma
Haftanın son iş günü olduğu icin bugün daha bir özenli giyindim. Özellikle iş çıkışında arkadaşlarla buluşulunucaksa bu kombin bence iyi bir tercih olabilir.
Bluz: Mango
Jean: Zara
Ayakkabı: Gojane
Cumartesi
Cumartesi akşamı arkadaşlarla dışarı çıkarken genelde ışıltılı ve payetli kumaşları seviyorum. Bu elbisede favorilerimden biri..
Elbise: Zara
Ayakkabi: Mango
Pazar
Pazar günü genelde bruncha gidip sonrasında deniz kenarında yürürüm. Bunun için de rahat  kıyafetleri tercih ediyorum.
T-shirt: Koton
Eşortman altı: Lacoste
Ayakkabı: Lacoste

Blogumu http://zepsworld.blogspot.com/ adresinden ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca beni Twitter ve Facebook‘ta da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here