Misafir Yazar: Aztec Desen Buraya, Eller Havaya!

1
303

Tekrardan merhabalar:)  Geçen haftaki leopar dersini kaçıranlar için TIK!  Bu haftaki konumuz taaa Afrika kabilelerinden geliyor. Aslında kızılderili desenleri diyip Kuzey Amerika’ya da pay çıkarabiliriz ama bu kadar coğrafik bilgi yeterli. Zigzaglardan, değişik çizgi ve renklerden oluşan aztec deseninden bahsediyorum.

Renkler ve desenlerde sınır tanımadığımız bir desen  olduğundan, yine tamamen bizim zevkimize kalmış bir olay. Bu sefer “aman aman ne kadar da kolaymışşş” demeyeceğim tamam ama “şu güzellik için değmez mi be kızlar?” diye elbet soracağım.

Gördüğünüz gibi kendisi biraz özel ilgi bekleyen bir desen olduğundan sağ elime yapmak için hiç zorlamadım tatlı canımı. Ona da siyah mat oje sürdüm. Bence böylesi çok daha iyi oldu. Fazla karışık bir görüntüden ziyade.. (yapamadı kıvırıyor)

Benim şahsen bu desenle işim burada bitmedi. Daha birçok uygulamada kullanacağım gibi görünüyor. Oje için olmasa bile farklı şeyler için fikir vermiştir umarım. Her türlü düşünce ve farklı fikirleriniz için yorumlarınızı bekliyor olacağız. Ha unutmadan sorumu sorayım, “şu güzellik için değmez mi be kızlar?” :)

Fotoğraftaki şortun yapımı ve geri kalan her şey için bloguma TIK!   :)

Sevgiler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here