Misafir Yazar: Renkler ve Desenler Tartışılmaz!

0
494

 

tumblr_m58519BHi81r663djo1_500

Geçtiğimiz günlerde Singapur’da bir koşu düzenlendi, ismi Color Run. Birincinin olmadığı, insanların sadece eğlenmek için katıldığı ve her kilometrede katılımcıların üzerine rengarenk boyaların sıkıldığı bir koşu. Sizi bilmem ama ben bayıldım.

Festival alanlarındaki boya partileri ve bu rengarenk koşu bana ne kadar coşkulu bir ilkbahar-yaz sezonu geçirdiğimizi hatırlattı. Bu sezon renklerin ve desenlerin bol bol, bazen abartılı bir şekilde kullanıldığı sezondu. Ayrıca bu sezon farklı desenleri bir arada kullanma konusunda hiç olmadığımız kadar özgürdük. Floral, animal ve aztec desenli şortlar, etekler, üstler hayatımızda hiç olmadığı kadar yer etti.

tumblr_mrutqfUNlc1qhk9fco1_500

Hal böyleyken bizim de bunun tadını çıkarmamız lazım. Güneş hala tepemizdeyken, doğanın toprak tonlarına bürüneceği sonbahar gelmeden, rengarenk giyinmeye devam. Kırmızıları, mavileri, pembeleri, sarıları, her türlü deseni, parlak renkleri bir arada kullanma ve cesur olma zamanı şimdi. Çiçek desenli bir eteği puantiyeyle, çizgili bir şortu kaplan deseniyle tamamlamaktan korkmayın. Renklerin ve desenlerin tadını çıkarın! :)

 Benim blogumu da ziyaret etmeyi unutmayın; trendmodadunyamiz.blogspot.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here