Modaikon.com – Yeni Moda

0
532

Moda, özellikle bayanlar olmak üzere çoğu insanın yaşamının bir parçası. Her yıl yüzlerce şehirde moda haftaları, alışveriş festivalleri ve çeşitli etkinlikler yapılıyor. İnsanlar, özellikle kendine ilgi gösteren bayanlar olmak üzere modayı, tasarımcıları, mankenleri ilgiyle takip ediyor. Moda artık birçok insanın yaşam biçimi denilebilir.

Gerek basılı ve yazılı kaynaklar da olsun, gerek görsel medya da olsun her gün yüzlerce moda haberi görmek kaçınılmaz. Peki bunların ne kadarı bize direk hitap ediyor ve gerçekten beğenimizi kazanıyor? ve biz bu haberlerin akışına ne kadar müdahale edebiliyor ne kadar dahil olabiliyoruz?

İnternet medyası dediğimiz, haber siteleri, bloglar ve forumlarla, sosyal medyayla kıyaslayınca “hiç” diyebiliriz.

İşte bu internet siteleri arasına bir zaman önce yeni bir site eklendi, modaikon.com

İnteraktif uygulamaları, özgün ve benzersiz içeriği; kullanıcıların kısa sürede beğenisini kazanmasıyla muadillerinin arasından kolayca sıyrılmış durumda. Modaikon’da moda yazıları, elbise modelleri, haber ve etkinlik videoları kolayca bulabilir ve etkileşime geçebilirsiniz.

Bugün modanın başkenti sayılan Paris ve Milano gibi şehirlerdeki son trendlerden, İstanbul’daki sokak modasına; Marjinal yaşam tarzları ve stillerinden, New York’taki son defilelere kadar çok çeşitli ve kapsamlı haberleri yine Modaikon’da kolayca bulabilirsiniz.

Kısa bir süre sonra bir davete katılacaksınız ve yüzlerce abiye modelleri arasından seçim yapmak zorundasınız. İşiniz Modaikon’la çok kolay artık. Forum bölümünden etkileşime geçebilir ve diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kısacası bu siteyi ziyaret etmek size çok şey kazandıracak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.